تأکید فرماندار شهرستان زاهدان مبنی بر:

تجلیل و تقدیر در خور شأن از آزادگان سرافراز شهرستان زاهدان

تاریخ انتشارجمعه ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۹
کد مطلب : ۲۹۹۶۴۴
فرماندار زاهدان در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان زاهدان گفت: به اندازه قطره ای از خون آن عزیزانی که از جسم و جان خود در راه انقلاب اسلامی گذشتند جبران نمی گردد.
تجلیل و تقدیر در خور شأن از آزادگان سرافراز شهرستان زاهدان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری، ابوذر مهدی نخعی فرماندار زاهدان در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان که با حضور اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید، گفت: اگر هزاران هزار بار به جهت خدمت و تجلیل از مقام جانبازان، آزادگان، ایثارگران و خانواده های معزز شهداء صورت پذیرد بازهم به اندازه قطره ای از خون آن عزیزانی که از جسم وجان خود در راه انقلاب اسلامی گذشتند جبران نمی گردد.
عالیترین مقام اجرایی دولت در شهرستان ضمن تأکید بر تجلیل و تقدیر در خور شأن از آزادگان  سرافراز شهرستان زاهدان افزود:مراسم غباروبی و تجدید میثاق با آرمان های شهداء توسط خانواده های آزادگان و ایثارگران در شهر زاهدان در روز 24 مرداد ماه به همراه مراسم تجلیل و تقدیر از این عزیزان برگزار می گردد که بایستی سین اجرایی آن سریعاً تهیه و بر اساس آن مراسمی در خور شأن و جایگاه آن عزیزان آزاده و ایثارگر برگزار گردد.
این مقام مسئول در پایان  تصریح کرد: محیط ادارات و سطح شهر همزمان با سالروز ورود آزادگان بایستی آذین بندی و از کارکنان و بازنشستگان آزاده و ایثار گر دستگاه های اجرایی نیز تقدیر گردد.