کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

تجلیل از شهید مدافع وطن در ملاثانی

12 مرداد 1398 ساعت 8:18

به مناسبت فرا رسیدن سالگرد شهادت رزمنده دلیر شهید سیدهاشم جعاوله از شهدای دفاع مقدس نیروی انتظامی از خانواده این شهید در ملاثانی تجلیل شد.


به مناسبت فرا رسیدن سالگرد شهادت رزمنده دلیر شهید سیدهاشم جعاوله از شهدای دفاع مقدس نیروی انتظامی از خانواده این شهید در ملاثانی تجلیل شد.
با حضور اقشار مختلف مردم آئین بزرگداشت رزمنده دلیر شهید سیدهاشم جعاوله از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس نیروی انتظامی در ملاثانی برگزار شد.
در این برنامه معنوی که با حضور مردم شهر ملاثانی و جوانان و نوجوانان استان خوزستان برگزار شد، حاضران به مقام شامخ رزمنده دلیر این شهید ادای احترام کردند.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید بهاءالدین موسوی در آئین بزرگداشت شهید سیدهاشم جعاوله در ملاثانی به سخنرانی پرداخت و مطالبی را با موضوع ایثار شهادت و همچنین مقام شهدا بیان کرد.
قاسم حمیدی از زرمندگان شهرستان باوی نیز در این برنامه مختصری از زندگی شهید سید هاشم جعاوله را برای حاضران بیان و بر گرامیداشت یاد شهدا تاکید کرد.
شهید سید هاشم جعاوله فرزند سید مطر است که در تاریخ نهم اسفندماه سال 1344 دیده به جهان گشود و در دوران هشت سال دفاع مقدس همگام با اقشار مختلف مردم و دیگر رزمندگان اسلام برای دفاع از دین و میهن در جبهه حضور یافت.
این دلیرمرد خوزستانی پس از حضور در جبهه، در تاریخ نهم مردادماه سال 1360 به فیض شهادت نائل آمد و مزارش در گلزار شهدای شهر ملاثانی استان خوزستان در کنار دیگر شهیدان زیارتگاه عاشقان است.
 


کد مطلب: 299670

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/299670/تجلیل-شهید-مدافع-وطن-ملاثانی

ايثار
  http://www.isaar.ir