فرمانده سپاه کردستان با خانواده شهید مدافع امنیت «سیدهادی اجاق» دیدار کرد

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۲
کد مطلب : ۲۹۹۸۶۰
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان با خانواده شهید مدافع امنیت وطن «سیدهادی اجاق» دیدار و گفت‌وگو کرد.
فرمانده سپاه کردستان با خانواده شهید مدافع امنیت «سیدهادی اجاق» دیدار کرد
به گزارش ایثار به نقل از خبرگزاری تسنیم از سروآباد، سردار محمدحسین رجبی فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان، پیش‌از ظهر امروز با حضور در مقر خدمتی پاسدار شهید سیدهادی اجاق در این شهرستان، ضمن ابراز همدردی با خانواده معظم این شهید مدافع حریم امنیت وطن دیدار و گفت‌وگو کرد.
فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در جمع خانواده این شهید گرانقدر، ضمن تفقد از خانواده وی، شهادت این شهید سرافراز را تبریک و تسلیت گفت و بر تدام راه این عزیزان تاکید کرد.
سردار رجبی یادآور شد: اگر امروز کشور و استان کردستان در امنیت پایدار به سر می‌برد و ما به‌عنوان خادمان مردم راحت نفس می‌کشیم، به پاس فداکاری و از خودگذشتگی شهدا و وجود خانواده‌های معظم آنان، ایثارگران و جانبازان است.
وی گفت: به مردم استان کردستان اطمینان می‌دهیم که خادمان آنان در هر شرایطی برای تامین و حفظ امنیت پایدار مردمی به وظیفه‌شان به‌نحو احسن عمل کرده و در این راستا هیچ کوتاهی نمی‌کنیم.
خانواده شهید سیدهادی اجاق نیز در این دیدار در یک فضای صمیمی با فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان گفت‌وگو و دردل‌های خود را بیان کرده و بر تداوم راه شهدا در حمایت از رهبر فرزانه انقلاب و پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی تاکید داشتند.
به گزارش تسنیم؛ ستوان دوم پاسدار شهید سیدهادی اجاق اهل شهرستان قروه بود که (4 مردادماه جاری) در درگیری با عناصر گروهک‌های ضدانقلاب در منطقه هوارژونین دله‌مرز سروآباد به درجه رفیع شهادت نائل شد.
 
مرجع : تسنیم