ویژه برنامه های بزرگداشت سالروز ورود آزادگان در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۰
کد مطلب : ۳۰۰۲۹۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال و بختیاری گفت: برنامه های بزرگداشت سالروز ورود آزادگان شنبه ۲۶ مرداد ماه جاری در شهرستان‌های شهرکرد، اردل، بن، کیار، فارسان، لردگان و سامان برگزار می شود.
ویژه برنامه های بزرگداشت سالروز ورود آزادگان در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
«فریبرز نجفی» امروز (سه شنبه ۱۵ مرداد) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: همزمان با سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی ویژه برنامه های در همین خصوص در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال‌ و‌ بختیاری در ادامه افزود: آزادگان مایه عزت و افتخار انقلاب اسلامی هستند چرا که با ایثار و مقاومت در دفاع مقدس امنیت را برای این انقلاب به ارمغان آوردند.
 
وی دلاورها و پایداری های آزادگان در جنگ هشت سال دفاع مقدس موجب شده است تا امروز مردم در آسایش باشند.
 
نجفی افزود: ویژه برنامه های بزرگداشت سالروز ورود آزادگان در چهارمحال و بختیاری از شنبه ۲۶ مرداد ماه جاری در شهرستان‌های شهرکرد، اردل، بن، کیار، فارسان و سامان برگزار می شود.
 
این مقام مسئول، برگزاری همایش آزادگان در شهرستان های بروجن و لردگان، سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه و دیدار، سرکشی، تجلیل از آزادگان شاغل و بازنشسته توسط ادارات و دستگاه‌های اجرایی سطح استان و هماهنگی پخش برنامه‌های مربوط به آزادگان از طریق صداوسیمای مرکز استان و روایت جلوه‌هایی از زمان ورود آزادگان به استان را از جمله برنامه های بزرگداشت سالروز ورود آزادگان در چهارمحال و بختیاری عنوان کرد.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران چهارمحال‌ و‌ بختیاری گفت: هماهنگی حضور سه نفر از آزادگان در برنامه‌های سیمای مرکز استان جهت ذکر خاطرات، برگزاری مسابقات تیراندازی همسران و فرزندان شاهد و ایثارگر در قالب کانون فرهنگی شهرکرد و بروجن در سالن تیراندازی شهرکرد و برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی آزادگان ازجمله شنا از دیگر برنامه های بزرگداشت سالروز ورود آزادگان در استان است.
 
پایان پیام/361