فرازی از زندگینامه و وصیتنامه شهید حسین اصلانی از خواف

تاریخ انتشارشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۵
کد مطلب : ۳۰۰۷۷۰
شهید حسین اصلانی در یکم دی ماه 1342 در روستای سده از شهرستان خواف دیده به جهان گشود و در 11 مرداد 1362 به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
فرازی از زندگینامه و وصیتنامه شهید حسین اصلانی از خواف
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، شهید حسین اصلانی در یکم دی ماه 1342 در روستای سده خواف دیده به جهان گشود و در 11 مرداد 1362 به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
فرازی از زندگينامه شهيد حسین اصلانی
حسین در خانواده ای مذهبی و پایبند به ارزش های انقلاب اسلامی در روستای سده خواف چشم به جهان گشود.
مقاطع تحصیلی ابتدایی را در همان زادگاه خود به اتمام رساند و به علت مشکلات از تحصیل بازماند و در امور کشاورزی و دامداری به پدر خود کمک مي کرد و شهید اصلاني از جمله نفراتی بود که در زادگاه خویش پایگاه بسیج را تشکیل داد و سرانجام برای حفظ مرزهای ایران اسلامی و دفاع از انقلاب  اسلامی در 11 مرداد 1362 در مهران بر اثر اصابت ترکش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
پیکر پاک و مطهر این شهید در روستای سده سلامی خواف به خاک سپرده شده و مزار شهید نیز بازسازی شده است.
فرازی از وصیت نامه شهيد حسین اصلانی
بسم الله الرحمن الرحیم
«فاذا تجهزو الغزوهم با هی الله تعالی بهم الملائکه» و هنگامی که مومنان برای جبهه مجهز و مهیا
گردند خداوند ایشان را برملائک مباهات می کند.
سلام بر مهدی منجی انسانها، امید محرومان و تهیدستان و منتقم خون اباعبدالله الحسین (ع) و برپاکننده حکومت عدل اسلامی در روی زمین و درود بی کران بر نائب حقش خمینی کبیر که همچون شیری خروشان از اسلام دفاع و مبارزه می کند و سلام و درود بر ارواح پاک و مطهر شهیدان اسلام و ملت شهید پرور ایران که همیشه پشت جبهه را حفظ کرده و یاور رزمندگان در پشت خط مقدم بوده اند و سلام درورد به شما پدر گرامی خودم که زحمت بزرگ شدن من را کشیده اید و من را به جبهه فرستادید تا برای دینم و اسلام و وطنم بر ظلم و ستم بجنگم و اگر شهید شدم من را پهلوی قبر مادرم بخاک بسپارید که شاید بوی از مادرم به من برسد که من را شب و روز با بی خوابی و زحمت کشیدن بزرگ کرده تا برای اسلام بجنگم و به راه حسین خودم بجنگم و شهید بشوم. 
پیشتیبان امام خمینی باشید و اگر می خواهید که من در خاک آرام باشم برایم گریه نکنید چون من به آرزویم که شهادت بوده است رسیده ام .
خداحافظ
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار ، کربلا ما می آیم
پدرم از عوض من دست رهبر کبیر خودم  خمینی بت شکن را ببوسید
.حجت الله سالاري خبرنگار ايثار رضوي در خواف