کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

​«تجلیل آزادگان» تجلیل از فرهنگ ایستادگی، پایمردی و مقاومت است

19 مرداد 1398 ساعت 12:29

مدیرکل بنیاد استان در دومین جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان با اعلام برنامه‌های 26 مرداد گفت: تجلیل آزادگان، تجلیل از فرهنگ ایستادگی، پایمردی و مقاومت است.


به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ دومین جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت استان به ریاست معاون سیاسی و امنیتی استاندار و با حضور مدیرکل، معاون فرهنگی و رئیس اداره فرهنگی بنیاد استان، فرمانداران و سایر اعضای شورا در سالن شهید مردانی استانداری برگزار شد.

مدیرکل بنیاد استان به اجرای 25 عنوان برنامه محوری به مناسبت سالروز ورود آزادگان قهرمان به کشور اشاره و خاطرنشان کرد: از تمام دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود با برگزاری مراسم و ویژه‌برنامه‌های خود از آزادگان شاغل در ادارات تجلیل و قدردانی کنند.

فریبرز نجفی افزود: آزادگان با صبر، استقامت و ایثارگری در اردوگاه‌های عراق موجب عزت، اقتدار و سرافرازی انقلاب اسلامی و ایرانیان شدند لذا تجلیل آزادگان تجلیل از فرهنگ ایستادگی، پایمردی و مقاومت است.
 
 
مردانی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار نیز در این جلسه ضمن تبریک به جهت کسب رتبه نخست بنیاد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تصریح کرد: این افتخار نتیجه برنامه‌ریزی، همفکری و هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و تمام دستگاه‌های اداری است و می‌طلبد در ادامه نیز با تلاش و هم‌فکری در جهت پیشبرد اهداف این شورای و کسب رضایت‌مندی خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران کوشا باشیم.

انتهای پیام/
 
 


کد مطلب: 300838

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/300838/تجلیل-آزادگان-فرهنگ-ایستادگی-پایمردی-مقاومت

ايثار
  http://www.isaar.ir