رئيس بنياد تربت جام

همايش پياده روي با لباس آزادگان در تربت جام برگزار خواهد شد

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۹
کد مطلب : ۳۰۱۱۰۳
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران تربت جام گفت: به مناسبت سالروز ورود آزادگان به ايران اسلامي همايش پياده روي با لباس آزادگان برگزار خواهد شد.
همايش پياده روي با لباس آزادگان در تربت جام  برگزار خواهد شد
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، جلسه برنامه ريزي جهت سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي سه شنبه 22 مرداد در شهرداري تربت جام برگزار شد. 
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران تربت جام در اين جلسه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: آزادگان نمونه هاي صبر و استقامت هستند و اين وظيفه ما است تا به پاس مقاومت و ايستادگي آنان در مقابل شكنجه هاي جسمي و روحي و علي رغم تمام تبليغاتي كه انجام مي شد، از آنان به بهترين شكل تجليل كنيم.
نصرالله مهدوي افزود: آزادگان نشان دادند با وحدت، غيرت و ايستادگي آزادگان نمي توان جنگيد و برخلاف تمام تبليغاتي كه دشمن براي منحرف كردن افكار در جهان به راه انداخت اين آزادگان بودند كه با كمترين امكانات و دسترسي ها خود را به اثبات رساندند و نقشه هاي دشمنان را نقش بر آب كردند. 
وي ادامه داد: برنامه هاي متنوعي براي اين روز در نظر گرفته شده كه از آن جمله مي توان به همايش پياده روي با لباس آزادگي از محل هيئت رزمندگان تا بوستان فرهنگ و هنر، نثار حلقه هاي گل به آزادگان شهرستان در روز 26 مرداد، مراسم تجليل از آزادگان در بوستان فرهنگ و هنر، تجديد ميثاق آزادگان سرافراز در كنار مسئولان با شهداي گمنام، تبليغات محيطي، ديدار با آزادگان توسط مسئولان، شركت در مراسم نماز جمعه و خاطره گويي آزادگان و تجليل مساجد محلات از آزادگان آن محله از جمله برنامه هاي بنياد تربت جام به مناسبت اين روز خواهد بود. 
گفتنی است شهرستان تربت جام 616 شهید، یک هزار و 127 جانباز و 99 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/