سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد

لحاظ سهمیه جامعه ایثارگری درهمه استخدامهای علوم پزشکی

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱
کد مطلب : ۳۰۱۳۳۸
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در تمامی استخدامیهای دانشگاه علوم پزشکی استان سهمیه ۲۵ درصدی جامعه ایثارگری لحاظ می‌شود.
بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از بیمارستان یلمان
بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد از بیمارستان یلمان
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، پرویز یزدانپناه بعدازظهر بهمراه مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران ،معاون بهداشت ودرمان از جانبازان بستری در بیمارستان سلمان عیادت نمود .  
یزدانپناه در حاشیه این بازدیداظهار کرد: در به کارگیری و استخدام نیرو در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستاها نیز سهمیه ایثار گری لحاظ می شود.
وی بیان داشت: خدمتگزاری به جامعه ایثارگری افتخاری بزرگ است و یکی از اولویتها نیز پیگیری مشکلات ایثارگران و برطرف کردن این مشکلات است.
یزدانپناه افزود: یکی از مشکلات بیمارستان جانبازان یاسوج، مشکل کمبود پزشک است و برای رفع این مشکل  در سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مکاتبات لازم انجام می شود.
وی تصریح کرد: یکی از مشکلات این بیمارستان تامین آمبولانس است که در صورت چاره اندیشی توسط مسئولان استانی با اختصاص اعتبار لازم همکاری لازم انجام می شود.
یزدانپناه افزود: استخدام ۲۷ نفر از جامعه ایثارگری استان مرتفع شده و ما اجازه نخواهیم داد که حقی از جامعه ایثارگری در استخدامهای علوم پزشکی نادیده گرفته شود.

پایان پیام