کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد

لحاظ سهمیه جامعه ایثارگری درهمه استخدامهای علوم پزشکی

22 مرداد 1398 ساعت 21:31

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در تمامی استخدامیهای دانشگاه علوم پزشکی استان سهمیه ۲۵ درصدی جامعه ایثارگری لحاظ می‌شود.


به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، پرویز یزدانپناه بعدازظهر بهمراه مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران ،معاون بهداشت ودرمان از جانبازان بستری در بیمارستان سلمان عیادت نمود .  
یزدانپناه در حاشیه این بازدیداظهار کرد: در به کارگیری و استخدام نیرو در مراکز بهداشتی و درمانی شهرستاها نیز سهمیه ایثار گری لحاظ می شود.
وی بیان داشت: خدمتگزاری به جامعه ایثارگری افتخاری بزرگ است و یکی از اولویتها نیز پیگیری مشکلات ایثارگران و برطرف کردن این مشکلات است.
یزدانپناه افزود: یکی از مشکلات بیمارستان جانبازان یاسوج، مشکل کمبود پزشک است و برای رفع این مشکل  در سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مکاتبات لازم انجام می شود.
وی تصریح کرد: یکی از مشکلات این بیمارستان تامین آمبولانس است که در صورت چاره اندیشی توسط مسئولان استانی با اختصاص اعتبار لازم همکاری لازم انجام می شود.
یزدانپناه افزود: استخدام ۲۷ نفر از جامعه ایثارگری استان مرتفع شده و ما اجازه نخواهیم داد که حقی از جامعه ایثارگری در استخدامهای علوم پزشکی نادیده گرفته شود.

پایان پیام


کد مطلب: 301338

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/301338/لحاظ-سهمیه-جامعه-ایثارگری-درهمه-استخدامهای-علوم-پزشکی

ايثار
  http://www.isaar.ir