​برگزاری یادواره برای بزرگداشت یاد شهدا ضروری است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۹
کد مطلب : ۳۰۱۴۵۱
نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در یادواره 12 شهید روستای کران گفت: برگزاری یادواره ھا لازم و ضروری است زیرا بزرگداشت واقعی یاد شهدا آن است که ما اهداف آن‌ها را بشناسیم و به آن عمل کنیم.
​برگزاری یادواره برای بزرگداشت یاد شهدا ضروری است
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ ھمزمان با ایام دھه امامت و ولایت یادواره شهدای روستای کران از توابع شھرستان فارسان برگزار شد. 

این یادواره با حضور آیت‌الله اسلامیان نماینده مردم استان چهارمحال و بختیاری در مجلس خبرگان رهبری، ملک پور امام جمعه فارسان، فتاحی رئیس بنیاد شھید و امور ایثار گران شھرستان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و اقشار مردم شھید پرور روستای کران برگزار شد.

 آیت‌الله اسلامیان به عنوان سخنران مراسم گفت: برای من توفیق شد که در جلسه بزرگداشت شهدای روستای شھید پرور کران شرکت کنم، مخصوصاً اینکه با ایام امامت و ولایت مصادف شده است.

وی در ادامه مطالبشان خاطرنشان کرد: برگزاری این‌چنین برنامه ھا و یادواره ھا لازم و ضروری است زیرا بزرگداشت واقعی یاد شهدا آن است که ما اهداف آن‌ها را بشناسیم و به آن عمل کنیم.

اسلامیان عنوان کرد: احترام به شهدا و برگزاری یادواره زنده نگه‌داشتن آرمان آنان است و پاسداری از ارزش‌هایی است که آن‌ها برای آن جان دادند، ھدف شهدا مبارزه با فساد، بی‌عدالتی و حفظ حجاب بود.

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری خطاب به مسئولین گفت: ما در مقابل خون شهدا مسئولیم، به مسائل فرهنگی جامعه رسیدگی شود، در جمهوری اسلامی قوانین زیادی برای حفظ حجاب و ارزش‌های دینی داریم.

 وی در پایان از همه خواست و پیشنهاد داد که وصیت‌نامه شهدا را پیاده کنید روی آن‌ها کار شود و از جوانان خواست کتاب خاطرات و وصیت‌نامه ھای شهدا را مطالعه و در آن تفکر کنند.

گفتنی است: روسـتای کران تعداد 12 شـھید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده که در بین آنان یک سردار شھید، یک فرمانده شھید، یک شھید مدافع حرم و یک شھید منا وجود دارد.

انتهای پیام/