یادواره شهدای یگان ویژه ناجا برگزار می‌شود

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۳
کد مطلب : ۳۰۱۴۵۴
مدیرکل بنیاد استان در جلسه با فرمانده یگان ویژه استان از برگزاری یادواره شهدای یگان ویژه استان در دهه اول محرم خبر داد.
یادواره شهدای یگان ویژه ناجا برگزار می‌شود
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ جلسه‌ای با حضور مدیرکل بنیاد استان، معاون فرهنگی بنیاد و فرمانده یگان ویژه استان پیرامون برنامه‌ریزی به جهت برگزاری یادواره شهدای یگان ویژه استان در دفتر مدیرکل بنیاد برگزار شد.

فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های شبانه‌روزی یگان ویژه در جبهه‌های سازندگی و امنیتی استان افزود: بنیاد استان و سایر دستگاه‌های اجرایی با تمام توان در جهت برگزاری یادواره‌های شهدا تلاش می‌کنند.

وی هدف از برگزاری این یادواره را ترویج فرهنگ ایثار، جهاد، شهادت و انتقال هنرمندانه این ارزش‌های ناب به مخاطبان خصوصاً نسل جوان دانست و تصریح کرد: پاسداشت یاد و خاطره شهدای یگان‌های ویژه ناجا علاوه بر اجرای رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا، بستر بسیار مناسبی برای معرفی و شناساندن سیره و رفتار شهدا و ارائه الگوهای ارزشی به جامعه است.

سرهنگ رضا نصیری فرمانده یگان ویژه استان نیز در ادامه خاطرنشان کرد: این عزیزان شهید ما وفادار به اسلام، ولایت و مردم بودند و جان شیرین خود را در این راه دادند و مجموعه همکاران امروزه ما پیمان بسته‌اند تا آخرین قطره خون خود در جهت برقراری امنیت از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

وی افزود: در سطح کشور تعداد 1200 شهید یگان ویژه داریم که از این تعداد 10 شهید از استان چهارمحال و بختیاری است.

انتهای پیام/