معاون سیاسی استانداری كهگيلويه وبويراحمد

قدم برداشتن برای شهدا و ايثارگران سعادتی توصیف ناشدنی است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۴
کد مطلب : ۳۰۱۴۹۰
احد جمالي قدم برداشتن برای شهدا و ايثارگران را سعادتی توصیف ناشدنی خواند و تصریح کرد: كه اين راه همدلی، احساس تکلیف و انگیزه بالای مسئولان دستگاه های اجرايي استان را مي طلبد.
ديدار مديركل بيناد شهيد وامور ايثارگران استان با معاون سياسي وامنيتي استانداري كهگيلويه وبويراحمد
ديدار مديركل بيناد شهيد وامور ايثارگران استان با معاون سياسي وامنيتي استانداري كهگيلويه وبويراحمد
به گزارش خبرنگار ايثار از ياسوج، احد جمالی طی سخنانی در دیدار با مديركل بيناد شهيد وامور ايثارگران  استان كه در محل استانداري كهگيلويه وبويراحمد صورت گرفت با تبريك اعياد قربان وغدير ابراز داشت: امیدواریم كارهاي ما بر اساس سیره شهدا و منطبق با آن باشد.
وی با بیان اینکه احیاء ارزش ها ايثار وشهادت توفیق بزرگی است که نصیب عاملان آن می شود، گفت: شهدا وايثارگران نماد اصلی تداوم ارزش های نظام اسلامی هستند کما اینکه در کلام امام عزیز و مقام معظم رهبری به صورت مرتب به  مقام آنها بارها اشاره شده است.
معاون سیاسی امنیتی استانداری كهگيلويه وبويراحمد :با اشاره به آمادگی همه جانبه براي  خدمت به فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد: همانگونه که در دوران دفاع مقدس  همه مردم و تمامی طیف ها، گروهها و سلیقه ها برای دفاع از این مرز و بوم حاضر می شدند و جان خود را تقدیم می نمودند، اکنون نیز فارغ از همه گرایش های سیاسی و اجتماعی، حفظ میراث گرانبهای شهدا و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی تکلیف همگانی است و نبايدگذاشت بنياد شهيد وامور ايثارگران وارد بازي هاي سياسي شود .
وی قدم برداشتن برای شهدا و ايثارگران  را سعادتی توصیف ناشدنی خواند و تصریح کرد: كه  همدلی،  و احساس تکلیف و انگیزه بالای مسئولان دستگاه های استان را مي طلبد.
جمالی ترويج فرهنگ ايثار وشهادت وخدمت به خانواده معظم آن ها  را تداوم خط انقلاب و از جنس آن دانست و تاکید کرد: اعتقاد به فرهنگ ايثار وشهادت  و حفظ ارزش های نظام از ارکان فرهنگ ماست و ذره ذره سلول های ما بر این موضوع گواهی می دهد.
در این دیدار سيد منصور موسوي مديركل بنياد شهيد وامور ايثارگران استان گزارشي از فعاليت ها  وماموريت هاي بنياد در خصوص ترويج فرهنگ ايثار وشهادت وخدمت به جامعه ايثارگري ومشكلات پيشرو  به معاون سیاسی امنیتی استاندار ارائه نمود.
پايان پيام