کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

توسط رئیس بنیاد اهر انجام شد:

تجلیل از خبرنگاران فعال در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

24 مرداد 1398 ساعت 12:39

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر با تأکید بر نقش مهم و تأثیرگذار خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه گفت: خبرنگاران هدایت‌گر افکار عمومی هستند و وظیفه آگاهی‌بخشی در جامعه را بر عهده دارند.


به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر در نشستی با خبرنگاران و اصحاب رسانه فعال در حوزه ایثار و شهادت گفت: خبرنگاران هدایت‌گر افکار عمومی هستند و وظیفه آگاهی‌بخشی در جامعه را بر عهده دارند.
 
وی به نقش مهم و تأثیرگذار خبرنگاران و اصحاب رسانه‌ در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه تأکید و اظهار داشت: ترویج این فرهنگ ارزشی در سطح جامعه صرفاً وظیفه بنیاد شهید و امور ایثارگران نبوده بلکه همه دستگاه‌های فرهنگی در این زمینه مسئول هستند و نقش رسانه‌ها در شرایط کنونی به‌مراتب سنگین‌تر از است.
 
ابراهیمی افزود: در شرایط فعلی که دشمنان سعی دارند تا با سیاه نمایی و اقدامات خصمانه مردم را نسبت به انقلاب دلسرد و عملکرد نظام را زیر سؤال برند، خبرنگاران وظیفه‌دارند تا با انعکاس اخبار دقیق و بیان حقایق توطئه‌های دشمن را خنثی سازند.
 
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر با قدردانی از تلاش‌های خبرنگاران فعال در عرصه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه و خبرنگاران مروجان اصلی فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند.
 
گفتنی است، در پایان این نشست از خبرنگاران و مسئولان پایگاه‌های خبری فعال در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تجلیل شد.
 
 انتهای پیام/
خبرنگار: مجتبی فیض بخش


کد مطلب: 301517

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/301517/تجلیل-خبرنگاران-فعال-حوزه-ترویج-فرهنگ-ایثار-شهادت

ايثار
  http://www.isaar.ir