کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

پیام تبریک مديركل بنياد شهيد وامور ايثارگران کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

24 مرداد 1398 ساعت 10:09

سید منصور موسوي با صدور پیامی سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز را به میهن اسلامی تبریک گفت.


به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ،متن پیام مديركل بنياد شهيد کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی به شرح زير است
بسم الله الرحمن الرحیم
آرامش، آسایش، عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی موهون و مدیون دلاوری، ایثارگری و فداکاری بزرگ مردانی است که با تأسی از مکتب اهل بیت (ع) جان خود را در طبق اخلاص نهادند و با جانفشانی کشور را از خطر توطئه دشمنان مصون و محفوظ نگه داشتند. ایستادگی و مقاومت آزادگان سرافراز اين الماس هاي درخشان كه در طول سالهای سخت اسارت نه تنها روحیه دشمن را خرد کرد بلکه ملت ایران را در دنیا رو سفید و سربلند و همگان را به تعظیم و احترام در مقابل سروقامتان همیشه استوار کشور وادار نمود.
آزادگان هیچگاه متعلق به یک مقطع از تاریخ نیستند چرا که پیام و سیره آنها فریاد سربلندی و شکوهمندی ملت ایران اسلامی است که برای همیشه ماندگار است و در هر زمان و مکانی می توان از آن بهره مند شد.
اینجانب بیست و ششم مرداد ماه سالروز بازگشت قهرمانانه آزادگان سرافراز به خاک میهن عزیز را به احاد مردم استان، خانواده معظم  شهدا، ایثارگران، جانبازان غیور و آزادگان همیشه سرافراز تبریک گفته، از درگاه خداوند متعال توفیق، سلامتی، سربلندی و عزت ملت ایران را مسألت دارم.
سيد منصور موسوي 


کد مطلب: 301557

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/301557/پیام-تبریک-مديركل-بنياد-شهيد-وامور-ايثارگران-کهگیلویه-بویراحمد-مناسبت-سالروز-بازگشت-آزادگان-میهن-اسلامی

ايثار
  http://www.isaar.ir