آزادگان سرمایه های کشور محسوب می شوند

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۷
کد مطلب : ۳۰۲۰۸۶
امام‌جمعه شبستر گفت: آزادگان سلحشور با مقاومت دلیرانه خود موجب یاس و ناامیدی دشمنان و موجب سرافرازی و تقویت نظام شدند.
آزادگان سرمایه های کشور محسوب می شوند
به گزارش ایثارآذربایجان شرقی از شبستر، حسین عبدالهی معاون فرماندار، امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شبستر، علی اکبری قیدری جانشین سپاه ناحیه مقاومت به‌اتفاق جمعی از آزادگان شهرستان شبستر به مناسبت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی با حجت‌الاسلام‌والمسلمین صیف علی‌محمد زاده امام‌جمعه شبستر دیدار و با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.
 
حجت‌الاسلام‌والمسلمین صیف علی‌محمد زاده در این دیدار با تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: آزادگان با صبر و استقامت خود درس آزادگی به ملت ایران آموختند و این‌ها جز سرمایه‌های کشور ما محسوب می‌شوند.
 
وی ادامه داد : آزادگان سلحشور با مقاومت دلیرانه خود موجب یاس و ناامیدی دشمنان و موجب سرافرازی و تقویت نظام شدند.
 
امام جمعه شبستر بر بازگویی رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های آزادگان و جانبازان در دوران دفاع مقدس برای نسل جوان مستندسازی خاطرات این عزیزان تأکید کرد.
 
حسین عبدالهی معاون فرمادار شبستر نیز آزادگان را چشم‌وچراغ جامعه خواند و تأکید کرد: همه مدیون مقاومت، ایثار و فداکاری آزادگان، شهدا و ایثارگران عزیز هستیم.
 
وی در ادامه گفت: اقتدار عظمت و استقلال ایران اسلامی در سایه ایثار و فداکاری شما عزیزان است و ما باید قدر این سرمایه فرهنگی و معنوی ارزشمند را بدانیم.
 
انتهای خبر/