آزادگان وارثان شهدا و سند افتخار نظام هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۶
کد مطلب : ۳۰۲۵۳۵
مدیرکل بنیاد کرمان بیان داشت: آزادگان وارثان شهدا و سند افتخار نظام هستند. این عزیزان به‌ عنوان مظهر صبر و بردباری شناخته می‌شوند و باید در تمامی شرایط قدردان مجاهدت این دلاورمردان باشیم.
آزادگان وارثان شهدا و سند افتخار نظام هستند
به گزارش «ایثار»، گردهمایی بزرگ آزادگان شهرستان‌های کهنوج، جیرفت، عنبرآباد، منوجان و قلعه گنج با حضور احمد گروئی ساردو مدیرکل بنیاد استان کرمان و سایر مسئولان شهرستانی صبح امروز دوشنبه 28 مرداد 98 در منطقه گردشگری دلفارد برگزار شد.
احمد گروئی در این گردهمایی بیان داشت: آزادگان وارثان شهدا و سند افتخار نظام هستند. این عزیزان به‌ عنوان مظهر صبر و بردباری شناخته می‌شوند و باید در تمامی شرایط قدردان مجاهدت این دلاورمردان باشیم.
مدیرکل بنیاد کرمان در خصوص ایثار اجتماعی اظهار داشت: باید از داشته‌های گذشته خود استفاده کنیم و فرهنگ ایثار را در جامعه توسعه دهیم. فرهنگی که در دوران دفاع مقدس و پس از پیروزی انقلاب به عنوان یک فرهنگ والا و ارزشمند شناخته‌تر شد.
وی در ادامه گفت: باید کار فرهنگی انجام شود تا داشته‌های دینی و ملی‌مان در جامعه پررنگ‌تر شود. ایثار اجتماعی درست است که در این زمان مطرح‌شده اما جزو این داشته‌ها است. 
انتهای پیام/