​صبر و استقامت آزادگان درس شجاعت و ایثار را به ملت ایران آموخت

تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴
کد مطلب : ۳۰۲۷۳۴
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیواندره گفت: صبر و استقامت شما آزادگان درس شجاعت و ایثار را به ملت ایران آموخت و برهمین اساس باید گفت آزادگان دین بزرگی بر ما و ملت ایران دارید.
​صبر و استقامت آزادگان درس شجاعت و ایثار را به ملت ایران آموخت
به گزارش ایثار، مراسم بزرگداشت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به مهین اسلامی امروز همزمان با ۲۶ مردادماه در محل سالن اجتماعات فرمانداری دیواندره برگزار شد.
مرادی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دیواندره در مراسم بزرگداشت سالروز ورود آزادگان با اشاره به بیان امام راحل مبنی بر اینکه «اگر روزی اسرا برگشتند و من نبودم سلام من را به آنها برسانید و بگوید خمینی در فکرتان بود» اظهار کرد: این بیانات گهربار نقش آزادگان را در دفاع از انقلاب اسلامی برای ما تعیین می‌کند.
وی افزود: صبر و استقامت شما آزادگان درس شجاعت و ایثار را به ملت ایران آموخت و برهمین اساس باید گفت آزادگان دین بزرگی بر ما و ملت ایران دارید.
فرماندار شهرستان دیواندره نیز ضمن قدردانی از آزادگان سرافراز اظهار کرد: آزدگان حجت را بر ما و مردم تمام کردند و امیدواریم با الگوگیری ازصبر شما در دوران اسارت بتوانیم بر مشکلات پیروزشویم.
همایش پیاده رویی را از محل فرمانداری تا گلزار مطهر شهدای شهرستان را با پای پیاده طی نموده‌اند و در محل گلزار شهدا با آرمان‌های والای همرزمان و همسنگران شهید خود تجدید میثاق کردند.
انتهای پیام