​هفته دولت فرصتی ارزشمند برای میثاق با آرمان‌های امام راحل، شهدا، رهبر معظم انقلاب است

تاریخ انتشاردوشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۷
کد مطلب : ۳۰۳۶۲۷
فرماندار شهرستان دیواندره گفت: هفته دولت فرصتی ارزشمند برای میثاق با آرمان های امام راحل، شهدا و رهبر معظم انقلاب و تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
​هفته دولت فرصتی ارزشمند برای میثاق با آرمان‌های امام راحل، شهدا، رهبر معظم انقلاب است
به گزارش ایثار، مهندس جعفر توان، در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای دیواندره ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: از مهمترین خصلت های این شهیدان والامقام ساده زیستی، مردمی بودن و مکتبی بودن بود که همواره سرمشق و الگوی مناسبی برای همه ما هستند.
وی شهیدان رجایی و باهنر الگویی ارزنده از ایثار و از خودگذشتگی برای ما بودند و در واقع مسئولان با الگوگیری از آنان همیشه و در همه حال خدمات ارزنده ای را به مردم ارائه دهند..
مهندس توان با بیان اینکه خدمات و اقدام های دولت در شهرستان به طور شایسته و درخور منعکس شود، تصریح کرد: دستگاههای اجرایی شهرستان خدمات خود را در این هفته به مردم اطلاع رسانی کنند، بیان خدمات و اقدام های صورت گرفته دولت شامل کلیت نظام می شود.
وی اعلام کرد: شهرستان دیواندره در زمینه های مختلف نزدیک به میانگین کشوری است و شرایط نسبتاً قابل قبول و مطلوبی دارد و هر ساله بر دامنه این خدمات و دستاوردهای نظام در این شهرستان افزوده می شود.
 فرماندار دیواندره به پروژه های قابل افتتاح هفته دولت اشاره کرد و افزود: 74 پروژه عمرانی، آموزشی، خدماتی و  اشتغالزایی شهرستان با اعتباری بالغ بر 275 میلیارد ریال در هفته دولت سال جاری افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.
وی در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دولت و برنامه های فرهنگی در مراکز بخش را از دیگر برنامه های هفته دولت سال جاری است.