معاون فرماندار مراغه:

تکریم خانواده شهدا و ایثارگران ارج نهادن به جامعه ایثارگری است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸
کد مطلب : ۳۰۳۹۸۰
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری مراغه در دیدار با خانواده معظم ایثارگران گفت: خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند و تکریم آن‌ها ارج نهادن به جامعه ایثارگری است.
تکریم خانواده شهدا و ایثارگران ارج نهادن به جامعه ایثارگری است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، موسی شعفی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری به‌اتفاق سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و احمد دادرس فیاض رئیس اداره ارشاد اسلامی و اسدی رئیس کتابخانه مرکزی شهرستان 5 شهریور 1398 با خانواده ایثارگران دیدار و با آن‌ها گفتگو کرد.
 شعفی معاون فرماندار مراغه با تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: این هفته فرصت مناسبی برای دیدار با خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر است که حق بزرگی بر گردن مردم و مسئولان دارند و تکریم و سرکشی از آن‌ها ارج نهادن به جامعه ایثارگری است.
وی با اشاره به جان‌فشانی شهدا و ایثارگران افزود: سربلندی و آزادی ایران اسلامی مدیون رشادت‌ها و شجاعت دلیر مردانی است که برای دفاع از خاک و مردم این سرزمین و برای سربلندی انقلاب اسلامی ایستادند و به درجه رفیع شهادت و جانبازی نائل آمدند.
یادآور می‌شود، در این دیدارها از جانباز30 درصد «مرتضی هادوی» و جانباز 27 درصد «ناصر اسدیان» و خانواده جانباز متوفی «حسین ابوطالبی» و «رحیم اژدر ورجوی» دیدار و از زحمات آن‌ها قدردانی شد.
انتهای پیام/