تکریم خانواده شهدا کمترین وظیفه است

تاریخ انتشارپنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵
کد مطلب : ۳۰۳۹۸۷
معاون فرماندار عجب‌شیر در دیدار با خانواده محترم شهدا با گرامیداشت یاد خاطر شهیدان رجایی باهنر گفت،: این هفته فرصت خوبی برای دیدار با خانواده معظم شاهد است که حق بزرگی برکردن مردم و مسِئولین دارند و تکریم از خانواده شهدا کمترین وظیفه مدیران و آحاد جامعه است.
تکریم خانواده شهدا کمترین وظیفه است
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از عجب‌شیر، سید جلال میر ابراهیم‌زاده معاون فرماندار عجب‌شیر به‌اتفاق فرمانده و مسئول ایثارگران پادگان 03 شهید برخورداری جانشین سپاه پاسداران ناحیه، رئیس اداره بنیاد شهید وامورایثارگران شهرستان و معاون اداره مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد عجب‌شیر از مادران شهدا «صفر رازی»،«سید وهاب رضوی» دیدار و تجلیل کردند.

معاون فرماندار عجب‌شیر در دیدار با مادر شهیدان «صفر رازی»،«سید وهاب رضوی» با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد خاطر شهیدان رجایی باهنر گفت، این هفته فرصت خوبی برای دیدار با خانواده معظم شاهد است که حق بزرگی برکردن مردم و مسِئولین دارند تکریم از خانواده شهدا کمترین وظیفه مدیران و آحاد جامعه است.

سید جلال میر ابراهیم‌زاده معاون فرماندار عجبشیر در این دیدارها گفت : آرامش و آسایش امروز جامعه مدیون رشادت شجاعت شهیدان است که برای دفاع از خاک و مردم این سرزمین و برای سربلندی انقلاب اسلامی در برابر زورگویان و غاصبان ایستادند و به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 گفتنی است «شهید میر وهاب رضوی»فرزند میر اعلم متولد 14 دی‌ماه 1345روستای شیراز در عملیات بیت‌المقدس 21خرداد 64 در منطقه شلمچه و « شهید صفر رازی » فرزند یوسف متولد اول اردیبهشت‌ 1348در عملیات کربلای پنج‌ 20 دی‌ 65 در شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند .
 
انتهای پیام/