شهدا جان خود را وقف انقلاب و نظام کردند

تاریخ انتشارچهارشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸
کد مطلب : ۳۰۳۹۸۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بانه گفت: همه ما امنیت، آرامش و رفاه خویش را مدیون خون پاک شهدا و ایثارگری های آنان و جانبازان هستیم و همانطور که شهدا جان خود را وقف انقلاب و نظام کردند، مسئولین نظام هم خود را وقف این نظام، مردم و انقلاب می کنند.
شهدا جان خود را وقف انقلاب و نظام کردند
به گزارش ایثار از کردستان، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بانه به همراه جمعی از مسئولان شهرستان به منظور گرامیداشت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطر شهدا با خانواده 11 تن از شهدای این شهرستان دیدار کردند.
زرین، رئیس بنیاد شهید شهرستان بانه در دیدار با خانواده شهدای شهرستان بانه اظهار کرد: مسئولان شهرستان در این دیدارها در جریان مسائل و مشکلات معیشتی خانواده‌های شهدا و ایثارگران قرار می‌گیرند و تلاش ما این است تا بتوانیم گوشه‌ای هرچند کوچک از آن مشکلات را حل کنیم.
وی آزادی و امنیت امروز کشور را مدیون شهدا و دلاورمردی‌های آنان دانست و افزود: شهدا با فدا کردن جان خود در راه دفاع از شرافت و خاک این مرز و بوم جلوی تجاوز دشمن ایستادند و آزادی و امنیت امروز ما را به ما بخشیدند.
زرین اعلام کرد:همه ما  امنیت، آرامش و رفاه خویش را مدیون خون پاک شهدا و ایثارگری های آنان و جانبازان هستیم و  همانطور که شهدا جان خود را وقف انقلاب و نظام کردند، مسئولین نظام هم خود را وقف این نظام، مردم و انقلاب می کنند.
در ادامه فرماندار بانه  از رئیس و کارکنان بنیاد شهید بانه خواست که بعنوان نهاد متولی در امور شاهد و ایثارگران این شهرستان و همچنین خدمتگذاران شهدا همواره در خدمت به خانواده های شهدا وقت نشناخته و همیشه به دیدار خانواده های شهدا رفته و مسائل و مشکلات آنان را تا حد ممکن برطرف کنند.
در این دیدار با خانواده شهیدجلال رحمانی  که در 09/12/1363 در بمباران هوایی به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
خانواده شهید انور احمدی، عضویت کارمند شهرداری یکی دیگر از این خانواده ها بود که در 26/01/63 براثر انفجار مین جان خود را از دست داد.
در ادامه این دیدار با خانواد شهدا و جانبازان این شهرستان دیدار به عمل آمد و از نزدیک به مشکلات پیش روی آنان رسیدگی شد.