ایثارگران عامل اصلی اقتدار نظام هستند

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۰
کد مطلب : ۳۰۴۶۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: ایثارگران سرمایه های معنوی کشور و عامل اصلی اقتدار و عزت نظام هستند.
ایثارگران عامل اصلی اقتدار نظام هستند
به گزارش «ایثار تهران»، نادرنصیری امروز با حضور در منزل شهیدان «زمردیان» و «سرافراز» با والدین گرانقدر این شهدا دیدار و از آنان تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران تهران بزرگ در دیدار با منیره قناعت گر مادر شهیدان «علی و جواد سرافراز» ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: همه ما خود را خادم خانواده های شهدا و ایثارگران می دانیم و خدمت به خانواده شهدا ادای دین به شهیدان است.
وی خانواده های شهدا و ایثارگران را سرمایه های معنوی کشور دانست و افزود: از خودگذشتگی ایثارگران عامل اصلی اقتدار و عزت نظام است و تنها راهی که ما را در برابر دشمنان مصون نگه می دارد حرکت در مسیر آرمان های شهدا و زنده نگهداشتن یاد و خاطره آنان است.

نصیری در دیدار با خانواده شهیدان «منصور و محمدحسین زمردیان» اظهار داشت: تکریم و دیدار مستمر با خانواده های شهدا در راس کارهای بنیاد شهید قرار دارد و ما خود را مدیون شهدا، جانبازان، آزادگان و خانواده های معزز آنان می دانیم.
وی افزود: دیدن صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا به ویژه پدران و مادران شهدا که ثمره زندگی خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند نیروبخش و امید آفرین است و دیدار با شما عزیزان باعث می شود با روحیه بیشتر و گام های استوارتر در راه خدمت به نظام و کشور قدم برداریم.
گفتنی است؛ شهیدان محمدحسین و منصور زمردیان به ترتیب در 11 اردیبهشت سال 61 و 22 فروردین سال 62 در فکه به شهادت رسیدند.
شهید جواد سرافراز نیز هفتم تیرماه سال 60 در بمب گذاری دفتر حزب جمهوری اسلامی و برادرش علی در سوم دی ما سال 65 در شلمچه به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/