تلاش خدمت‌گزاران باید در جهت رضایتمندی خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشد

تاریخ انتشاردوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸
کد مطلب : ۳۰۴۸۲۲
مدیرکل مسکن و امور گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: تلاش خدمت‌گزاران باید در جهت رضایتمندی خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشد.
تلاش خدمت‌گزاران باید در جهت رضایتمندی خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشد
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز خداکرم کولیوند صبح امروز 11 شهریورماه در جلسه بنیاد مسکن که با حضور مهندس رحیمی مدیرکل بنیاد مسکن استان البرز، سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز و عالیانی معاون تعاون بنیاد البرز در بنیاد مسکن برگزارشده بود با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام خدمت به ایثارگران را توفیق دانست و گفت: تلاش خدمت‌گزاران باید در جهت رضایتمندی خانواده‌های شهدا و ایثارگران باشد.
وی افزود: ما امروز با تقویت روحیه ایثارگری و برنامه‌ریزی دقیق باید بتوانیم مشکلات ایثارگران را شناسایی و در جهت رفع آن تلاش کنیم.
مدیرکل مسکن و امور گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه تصریح کرد: خدمت به خانواده شهدا رسالتي ديني و انقلابي است و بايد مسئولان براي حل نيازهاي آن‌ها اقدام كنند.
کولیوند گفت: ما باید خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را یک ارزش دانسته و در این راه از هیچی تلاشی دریغ نکنیم.
وی در پایان تأکید کرد: خدمت به خانواده شهدا از ارزش بسیار بالایی برخوردار است و به مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران باید توجه بیشتری صورت گیرد و این توفیق خداوندی است که ما بتوانیم به این قشر معزز خدمت کنیم و باید شکر این نعمت را به‌صورت ویژه به‌جا آوریم.
 
کد خبر 98/325
انتهای پیام/