آرش دائمی:

شهدا الگوی ارزشمند و تاثیر گذار جامعه هستند

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۱
کد مطلب : ۳۰۴۹۳۹
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیکشهر در دیدار با خانواده شهید آب در جوی گفت: برای رسیدن به تعالی باید در مسیر شهدا گام برداشت چرا که شهدا الگوی ارزشمند و تاثیر گذار جامعه هستند.
شهدا الگوی ارزشمند و تاثیر گذار جامعه هستند
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، همزمان با آغاز ماه محرم، و آغاز هفته امر به معروف و نهی از منکر با والدین شهید معظم ابراهیم آب در جوی در شهرستان نیکشهر دیدار و تجلیل صورت گرفت.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نیکشهر در این دیدار با تسلیت ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) اظهار داشت: روحیه شهادت طلبی و اقتدا به امام حسین (ع) الهام گرفته از حماسه عظیم عاشوراست که ریشه در رگ های جوانان غیور این سرزمین دارد.
آرش دائمی گام برداشتن در مسیر شهدا را عامل بقای نظام دانست و افزود: برای رسیدن به تعالی باید در مسیر شهدا گام برداشت چرا که شهدا الگوی ارزشمند و تاثیر گذار جامعه هستند.
رییسی بخشدار ساربوک شهرستان قصرقند هم در این دیدار ضمن تسلیت ایام ماه محرم گفت: تلاش دشمن این بود که در منطقه ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی بیاندازد و مردم را نسبت به این انقلاب مأیوس و دلسرد کنند که خوشبختانه با هوشیاری و آگاهی مردم فهیم ایران تروریست ها در این در این هدفشان ناکام ماندند و با حضور خیل عظیم جمعیت اهل سنت در کنار برادران تشیع در روز بدرقه شهدا اتحاد و انسجام و وحدت بین شیعه و سنی بیشتر از گذشته نمایان شد.
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، شهردار، شوراها، دهیار و فرمانده انتظامی نیکشهر در این دیدار حضور داشتند.

 شهید ابراهیم آب در جوی در سال ۱۳۸۹در ازدحام خیل عظیم عزاداران تاسوعای حسینی بر اثر انفجار عوامل گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی به درجه عظمی شهادت نایل آمد.