حضور رئیس مرکز حراست بنیاد شهید وامورایثارگران در بنیاد مرکزی

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۶
کد مطلب : ۳۰۵۰۳۳
رئیس مرکز حراست بنیاد شهید وامورایثارگران و هیات همراه با حضور در گلزار مطهر شهدای اراک و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان ، در جلسه شورای اداری بنیاد استان مرکزی شرکت کردند.
حضور رئیس مرکز حراست بنیاد شهید وامورایثارگران در بنیاد مرکزی
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، مرتضی انصاری فر مدیرکل بنیاد مرکزی در نشست با رئیس مرکز حراست بنیاد شهید وامورایثارگران ضمن خیر مقدم ، فرارسیدن ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را تسلیت گفت و گزارشی از فعالیت های بنیاد مرکزی ارائه نمود .
انصاری فر در ادامه افزود: حراست یک حوزه نظارتی می باشد که از حساسیت و ظرافت  خاصی برخوردار است .
وی افزود:حفظ و حراست از آرمان ها و حریم خانواده های شاهد و ایثارگر از وظایف مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران به شمار می آید. 
سجاد قاسمی رئیس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این نشست بر نهادینه نمودن ، ترویج و توسعه فرهنگ شهید و شهادت و ایثار تاکید کرد و گفت: گستره فرهنگ و کار فرهنگی از جزئی ترین فعالیت ها تا جدی ترین مسئولیت ها کشیده شده است وبه تعبیر رهبر معظم انقلاب «فرهنگ از اقتصاد هم مهمتر است.
وی در ادامه افزود :ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید داری عمق و تاثیر گذاری باشد و صرفا نباید بسنده به برگزاری یک مراسم باشد .کار فرهنگی یعنی عاشورا که برای حفظ دین از جان هم باید گذشت .
گفتنی است شورای اداری بنیاد مرکزی عصر امروز سه شنبه 12 شهریور ماه 98  با حضور  رئیس مرکز حراست بنیاد شهید وامورایثارگران و مدیرکل بنیاد و معاونین و روسای شهرستان های تابعه استان مرکزی در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
انتهای پیام/