مدیرکل بنیاد قزوین:

ایثارگران احیاگر ارزش‌های اسلام در جامعه باشند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۱
کد مطلب : ۳۰۵۷۳۶
همزمان با بازگشت زائران خانه خدا، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با همسر شهید اکبر عبادی‌کمال‌آبادی دیدار کرد.
ایثارگران احیاگر ارزش‌های اسلام در جامعه باشند
به گزارش ایثار واحد قزوین، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با زهرا کاظمی‌وحید همسر شهید اکبر عبادی‌کمال‌آبادی که به تازگی از حج تمتع بازگشته بود، دیدار کرد.
در این دیدار، حقایق‌پور ضمن آرزوی قبولی زیارت خانه خدا گفت: رفتن به حج تمتع توفیق بزرگی می‌باشد که خداوند آن را نصیب شما کرده است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: این سفر معنوی برکات دنیوی و اخروی بی‌شماری به همراه دارد و بایستی از برکات آن به نحو مطلوبی استفاده کنید تا سعادتمند باشید.
این مسئول با بیان اینکه ایثارگران باید احیاگر ارزش‌های اسلام در جامعه باشند، گفت: شما زائران خانه خدا، باید بیش از گذشته در ترویج‌ و شناساندن این ارزش‌ها به دیگران تلاش کنید تا بتوانید آرمان‌های شهدا را در جامعه جاری نمایید.
وی افزود: هر چقدر ارزش‌های دینی در جامعه احیا و پررنگ‌تر شود، می‌توان رضایت شهدا را کسب کرد و در آخرت مقابل آنها روسفید بود.
در این دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین از مقام والای همسر شهید اکبر عبادی‌کمال‌آبادی تجلیل کرد.
در دیدار یاد شده، فاطمه نسخه‌چی معاون فرهنگی و آموزشی و زهرا شعبانی رییس آمار و اطلاعات بنیاد استان قزوین و جعفر اکبری‌اصل رییس دفتر نمایندگی بنیاد در شهر محمدیه حضور داشتند.
گفتنی است: در سال جاری 76 نفر از خانواده‌های شاهد و ایثارگر استان قزوین به حج تمتع اعزام شدند.