سردار حق بین در چهارمین سالگرد شهید تاسوعا،شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا؛

ریخته شدن خون شهیدان،انقلاب را بیمه کرده است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۴
کد مطلب : ۳۰۵۸۷۵
این انقلاب با سختی‌های فراوان به‌دست‌آمده که همواره بر نقشه‌های دشمن علیه انقلاب فائق شده است.
ریخته شدن خون شهیدان،انقلاب را بیمه کرده است
به گزارش ایثار گیلان،محمدعلی حق‌بین در چهارمین سالگرد شهید تاسوعا،شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا در گلزار شهدای رشت اظهار کرد:از صدر اسلام تاکنون خون‌های زیادی برای حفظ و حراست اسلام بر زمین جاری‌شده و مدافعان حرم نیز برای دفاع از حرمین جان‌فشانی کردند.
وی با اشاره به وقایع روز عاشورا در کربلا که امروز درس بزرگی برای مسلمانان جهان شده است،گفت:یزیدیان در روز عاشورا به دنبال حذف ولایت زمان خود بودند تا بتوانند به توطئه و استکباری خود ادامه دهند ولی امام حسین (ع) و یارانش با تعداد اندک ایستادگی کرده و یزیدیان را رسوا کردند.
فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با بیان اینکه واقعه عاشورا جنگ بین حق و باطل بود، افزود:در آن زمان مردم مسیر درست را تشخیص ندادند و به‌سوی جبهه باطل رفتند اما شهدای مدافع حرم امروز به‌درستی مسیر را درک کرده و برای دفاع از حریم ولایت شهید شدند.
حق‌بین با اشاره به ولایت‌پذیری حضرت زینب (س) بیان کرد:وقتی صحنه‌های سخت در روز عاشورا رقم خورد تمام مردان جنگجوی صحنه کربلا به شهادت رسیدند و دشمنان قصد حمله سراسری و هجوم به خیام را داشتند،در آن زمان حضرت زینب (س)همه اهل خیام را برای شنیدن دستور امام سجاد (ع) که در آن زمان ولی امر مسلمانان بود جمع‌کردند.
وی با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی با تمام اتفاقات از صدر اسلام تاکنون موجب حملات متعدد دشمنان اسلام و انقلاب قرار دارد،گفت:این انقلاب با سختی‌های فراوان به‌دست‌آمده که همواره بر نقشه‌های دشمن علیه انقلاب فائق شده است.
فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اذعان به اینکه برخی از مردم با الفبای توطئه‌ دشمن آشنایی ندارند،افزود:جبهه انقلاب وظیفه دارد تا مردم را از این فریب‌ها و دسیسه‌‌ها آگاه کرده، توطئه‌ها را شناسایی کرده و آنان را خنثی کند.
حق‌بین با اذعان به اینکه ما می‌توانیم جاهلانی که به‌نظام و انقلاب ضربه می‌زنند را از سر راه برداریم،بیان کرد:برخی از فریب‌خوردگان پشت سر دشمنان داخلی و خارجی حرکت کرده و کار را سخت می‌کنند اما خوشبختانه خون شهدایی که پای انقلاب ریخته شده این انقلاب را بیمه کرده است.
وی با بیان اینکه ما باید به ملت ایران این هوشیاری را اعلام کنیم که نشود غروب عاشورایی را رقم بزنند و به دنبال غنائم بروند،خاطرنشان کرد:سپاه یزید و آنان که رهرو جاهلان بودند از تمامی عواقب آگاه بودند اما با چشمانی اشک‌آلود به جمع‌کردن غنائم جنگ پرداختند و به این جهل ادامه دادند.
فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با اشاره به پیچیدگی تقابل دنیای اسلام و کشورهای غربی افزود:طاهرنیاها، سیرت‌نیاها و کوچکی زاده هاباید باشند تا به قله باعظمتی که رهبر انقلاب بر آن تأکیددارند برسیم.
حق‌بین با اشاره به شبهه‌افکنی رسانه‌های غربی نسبت به انقلاب و نظام اسلامی بیان کرد: متأسفانه در جامعه ما جای سؤال‌کننده و پاسخ‌دهنده تغییر کرده و برخی به‌جای عمل در کرسی سؤال‌کننده نشسته‌اند.
فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان با تأکید بر ایستادگی پشت نظام و دولت گفت:ما باید با در کنار هم بودن به دشمن ثابت کنیم که از منافع ملی خود دفاع می‌کنیم و دین خود را نیز در دنیا گسترش خواهیم داد‌ و سایه جنگ را از ایران دور می‌کنیم.
وی با بیان اینکه امروز ایران به نقطه‌ اوج خود رسیده،تصریح کرد:جایگاه ایران در عصر حاضر موجب شده آن‌هایی که گمان می‌کنند غرب می‌تواند مشکلی از ایران حل کند،خواهد دانست که این تفکر اشتباه است چراکه آمریکا توان حل مشکلات خود را نداشته و آنچه شهدا برایمان روشن کردند این است که باید برای رسیدن به مقصود راه شهدا را در پیش بگیریم.
"انتهای پیام"