با عرشیان :

شهید غلامرضا ادبی مهذب

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳
کد مطلب : ۳۰۶۲۹۰
شهید غلامرضا ادبی مهذب
سپاس بی حد خدای را سزاست که خود شاهد بر خود و اولین شهید بر عالم است و لباس شهادت را زیباترین قرارداد و به تن بندگان برگزیده خود اختصاص داد.
درود خداوند و فرشتگان درگاهش بر پیامبر شاهد و امامان شهید که بر جمیع شهدای تاریخ امامند.
خلعت شهادت رزق کریم و ویژه خدا است که ملائک پروردگار بر تن بندگانی می پوشند که به یک تجارت سودمند دست زدند و جان خود را دادند و رضوان خداوند را ستادند.
آری این بندگان برای شرفیابی به آستان قدس ربوبی و حضیره قدس بهشتی و بهشت رضوان ،خلعت نورانی و زیبای شهادت پوشیدند و وارد شدند.
شعاع نورانی،وسعت خوشبختی و دایره فرح شهید آنقدر گسترده است که افزون بر خانواده و  بستگان درجه یک،ده ها همسایه و هم وطن و خدمتگذار آستان شهیدان را نیز در شعاع ، وسعت و دایره خود قرار می دهند و پس از انبیاء و معصومین دست و دلبازترین شافعان روز جزا هستند.
می‌خواهیم هر روز هفته را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛
باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت،شهامت،مجاهدت و شجاعت...انشالله

زندگینامه شهید 

شهید غلامرضا ادبی مهذب در تاريخ 11/ 08 / 1338 در شهرستان فومن چشم به جهان گشود . او پس از پایان دوره تحصیلی خود ، در اداره آموزش و پرورش مشغول به کار شد و با آغاز جنگ تحمیلی به سوی جبهه های جنگ حق علیه باطل شتافت و پس از رشادت های فراوان در 11 اسفند ماه سال 65 در شلمچه بر اثر اصابت ترکش خمپاره به پا به درجه رفيع شهادت نائل آمد. مزار این شهید گرانقدر در امامزاده میرزای شهرستان فومن قرار دارد.

گلچینی از وصیت نامه شهید

*  همه شما دوستان را به تقوا و پرهیزکاری دعوت می کنم.
* به هوش باشید که دشمن تنها سلاحش تفرقه است و در این راه بسیار سرمایه گذاری کرده است و اگر بتواند در این راه پیروز شود ، مساویست با رکود انقلاب.
* صفوف خود را فشرده تر کرده وبه جمع خود قانع نباشید. در عین حال که اشداء علی الکفار هستید ، رحماء بینهم باشید و سعی کنید با جذب انسان های دیگر جای خالی شهیدان را پر کنید.
* دعا سلاح مومن است ، با این سلاح به جنگ شیطان نفس بروید.
*وارثان شهدا را فراموش نکنید.

انتهای پیام