هفته‌ی دفاع مقدس فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

تاریخ انتشاريکشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳
کد مطلب : ۳۰۶۲۹۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: جانبازان امروز علمداران مقاومت در نظام اسلامی بوده و در حال انتقال فرهنگ ایثارگری به نسل جوان هستند.
هفته‌ی دفاع مقدس فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان صبح امروز 24 شهریورماه در جلسه‌ی شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز که با حضور خادمین شهدا برگزارشده بود با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام گفت: هفته‌ی دفاع مقدس به‌عنوان میراثی ارزشمند، فرصتی مناسب برای تبلیغ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی افزود: هفته‌ی دفاع مقدس سند تاریخی ملت ایران و فرصتی مناسب برای بیان مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان اسلام است که باید نسبت به برگزاری برنامه‌های این هفته اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در ادامه با تأکید بر تشکیل کارگروهی ویژه جهت اجرای برنامه‌های دفاع مقدس تصریح کرد: همه باید در اجرای برنامه‌های هفته‌ی دفاع مقدس ایفای نقش کنند، کار باید به‌صورت اعتقادی، جهادی، عملیاتی و با برنامه‌ریزی صورت گیرد تا بتوانیم حرمت شهدا را حفظ کنیم.
رستمیان در پایان با اشاره مراسم میهمانی لاله‌ها به‌عنوان یکی از مهم‌ترین برنامه‌های هفته‌ی دفاع مقدس گفت: همه‌ی ما مدیون مجاهدت‌های شهدا بوده و در این روز مقدس به‌عنوان روزی ملی در تقویم انقلاب اسلامی باید با حضور خود ایفای نقش کرده و ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان بار دیگر به آرمان‌های شهدا و انقلاب اسلامی لبیک بگوییم.
 
کد خبر 98/340
انتهای پیام/