کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

​مدیرکل صدا و سیمای قم مطرح کرد؛

ضرورت تشکیل شبکه اطلاع رسانی دفاع مقدس در قم

24 شهريور 1398 ساعت 14:18

حجت الاسلام «محمد لطفی نیاسر» بر ضرورت تشکیل قرارگاه و شبکه اطلاع رسانی رویداد‌ها و اسناد حوزه ایثار و شهادت در قم تاکید کرد.


به گزارش ایثار به نقل از رسانه های استان، حجت الاسلام «محمد لطفی نیاسر» در دیدار با حجت الاسلام «علی لقمانپور» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم که در محل این اداره کل صورت گرفت، اظهار داشت: استان قم در خلق حماسه ایثار و شهادت همواره سرآمد بوده و باید در پاسداشت آن ارزش‌های فراموش نشدنی نیز پیشتاز باشد.
وی افزود: قم پایه اصلی انقلاب اسلامی و از ارکان حماسه ایثار و شهادت و دفاع مقدس است و نام شهید بزرگوار سردار شهید مهدی زین الدین همواره بر تارک تاریخ دفاع مقدس قم می‌درخشد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قم با اظهار تاسف از اینکه تاکنون هیچ تولیدی در زمینه فیلم یا انیمیشن و .. درباره شهید زین الدین صورت نگرفته است، ادامه داد: علی‌رغم گذشت سال‌ها از شهادت این سردار شهید هیچگونه شناخت وسیع و عمیقی در مورد ایشان و دیگر سرداران و فرماندهان شهید وجود ندارد.
وی تصریح کرد: امیدواریم با تلاش جهادی در زمینه جمع آوری و ثبت اسناد و ایجاد قرارگاه و شبکه اطلاع رسانی، با همدلی، همگرایی و همکاری‌های بیشتر و موثرتر بین دستگاه‌های مرتبط، شاهد تسریع در زمینه نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان باشیم.
لطفی نیاسر با تاکید بر اینکه اگر روحیه جهاد و شهادت نبود، از خیلی از ارزش‌ها خبری نبود و باید با رویکرد‌های عملیاتی مستمر و مناسب، این روحیه عاشورایی و انسان ساز در جامعه تقویت شود.
حجت الاسلام لقمانپور نیز در این جلسه با تشریح ساختار و شرح وظایف بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، صدا و سیما را از اعضای هیئت امنای بنیاد برشمرد و تولید و پخش برنامه‌های تلویزیونی همچون «راه من» را حاصل تعامل مناسب اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس و صدا و سیمای مرکز قم خواند.
وی همچنین بر بهره مندی هر چه بیشتر از دیگر ظرفیت‌های استان در این زمینه تاکید کرد.


کد مطلب: 306320

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/306320/ضرورت-تشکیل-شبکه-اطلاع-رسانی-دفاع-مقدس-قم

ايثار
  http://www.isaar.ir