شهردار شهرستان مراغه:

ادامه دادن راه شهدا وظیفه همه مردم این سرزمین است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۵
کد مطلب : ۳۰۶۵۳۹
شهردار شهرستان مراغه در دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: راه شهدای گران‌قدر کشورمان همچنان ادامه دارد و گام برداشتن در مسیر شهدا وظیفه همه مردم این سرزمین است.
ادامه دادن راه شهدا وظیفه همه مردم این سرزمین است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، به‌پاس مجاهدت‌ها و فداکاری خانواده معظم شهدا و ایثارگران محمدرضا احمدی شهردار به‌اتفاق سید جواد عطار موسوی و علی عباسی و ناظم عزیزی عضو شورای شهر و سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان 25 شهریور 1398 با خانواده معظم شهدا دیدار و با آن‌ها گفتگو کرد.
 
احمدی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران گفت: راه شهدای گران‌قدر کشورمان هنوز بعد از گذشت سال‌ها همچنان ادامه دارد و سربلندی ایران اسلامی دستاوردی است که از شهدا به ما رسیده و گام برداشتن در مسیر آن‌ها وظیفه همه مردم این سرزمین است.
 
اسلامی رئیس بنیاد در ادامه این دیدارها افزود: دیدار و تکریم خانواده معظم شهدا و ایثارگران فرصتی مناسب برای تقدیر و تجلیل از ایثار و جان‌فشانی رزمندگان است که فداکاری را به ما آموختند.
 
علی عباسی عضو شورای شهر با اشاره به نقش شهدا در جامعه گفت: شهدا درراه اسلام و قرآن جان خود را فدا کردند و خداوند توفیق دهد که ما هم در مسیر شهدا حرکت کنیم و در خدمت خانواده آن عزیزان باشیم.
 
یادآور می‌شود، در این دیدارها از خانواده معظم شهید «اسلام راستگو» و «علی نوید رضایی» و «فرید مهکام» و جانبازان سرافراز «مهرداد دوست صدیق» و «احد کرباس‌فروش» دیدار و از زحمات آن‌ها تقدیر و قدردانی شد.
 
انتهای پیام/