فرماندار شبستر

دستاوردهای انقلاب ثمره خون های پاک است

تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۱
کد مطلب : ۳۰۶۶۸۷
حسن مستفید فرماندار شبستر حفظ ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای انقلاب را ثمره خون شهیدان و مجاهدت رزمندگان اسلام بیان کرد و افزود: امروز ملت شهیدپرور ایران در دفاع از آرمان‌های اسلام ، انقلاب و خون پاک شهیدان پیشرو هستند.
دستاوردهای انقلاب ثمره خون های پاک است
به گزارش ایثارآذربایجان شرقی از شبستر، سردار سرتیپ دوم پاسدار مصطفی محمدی فرمانده تیپ مکانیزه امام زمان (عج)، حسن مستفید فرماندار، امین لطیف دیزجی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شبستر به‌اتفاق تنی از مسئولین شهر شندآباد از والدین شهدای گران‌قدر شهید «محمد عظیمی شندآبادی مقدم» و شهید «محمدحسین پور» دیدار و تکریم کردند.

حسن مستفید فرماندار شبستر با اشاره به اینکه والدین شهدا گنجینه خاطرات رشادت‌های جوانان این مرزوبوم هستند گفت: باید خاطرات شیر مردی‌ها و ازجان‌گذشتگی‌های این عزیزان برای الگوسازی جوانان بیان شود.

حسن مستفیدحفظ ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای انقلاب را ثمره خون شهیدان و مجاهدت رزمندگان اسلام دانست و افزود: امروز ملت شهیدپرور ایران در دفاع از آرمان‌های اسلام ، انقلاب و خون پاک شهیدان پیشرو هستند.

وی با اشاره به ایستادگی و مقاومت خانواده‌های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران، خاطرنشان کرد: درواقع خانواده‌های شهدا اعم از والدین و همسران شهدا با ازخودگذشتگی و ایثاری که نشان دادند، فرزندان و همسران خود را برای حضور در میدان رزم حمایت کردند و موجب شدند تا امروز ایران اسلامی در اوج امنیت و اقتدار در دنیا قرار داشته باشد.

گفتنی است، شهید «محمد عظیمی شندی» متولد 1345 در  29 مرداد 1371 در منطقه سردشت و شهید «محمدحسین پور» متولد 1346 در 12 شهریور 1366 در منطقه شطعلی به فیض شهادت نائل‌آمده اند.

انتهای خبر/