یادواره 25 شهید منطقه بهار اهر برگزار شد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۲۹
کد مطلب : ۳۰۷۷۱۵
فرمانده سپاه ناحیه اهر در یادواره 25 شهید منطقه بهار این شهرستان اظهار داشت: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه حاکم است، تهدیدات دشمنان اثری نخواهد داشت.
یادواره 25 شهید منطقه بهار اهر برگزار شد
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، موسی صفی فرمانده سپاه ناحیه اهر در یادواره 25 شهید منطقه بهار شهرستان اهر گفت: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه حاکم است، تهدیدات دشمنان اثری نخواهد داشت.
وی بابیان اینکه یاد و نام شهدا باید در جامعه جاری باشد اظهار داشت: امروز وظیفه آحاد مردم است تا از دستاوردهای شهدا و ایثارگران و آرمان‎های امام راحل صیانت و پاسداری کنند.
فرمانده سپاه ناحیه اهر بر لزوم تبیین مفاهیم دوران هشت سال دفاع مقدس در جامعه تأکید کرد و بیان داشت: آن دوران ویترینی از اوج حماسه‌آفرینی‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام بود که باید برای نسل نوجوان و جوان بازخوانی شود.
صفی تصریح کرد: جنگ تحمیلی و گنجینه دفاع مقدس برای ملت ما یک نعمت الهی بود که نتیجه آن اقتدار و عزت کنونی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
گفتنی است، یادواره 25 شهید منطقه بهار اهر با حضور پرشور خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و اقشار مختلف مردم شهیدپرور و انقلابی شهرستان یکشنبه 31 شهریورماه 1398 برگزار شد.
انتهای پیام/