دیدار خانواده شهدا فرهنگ ایثار را زنده می دارد

تاریخ انتشارسه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۹
کد مطلب : ۳۰۷۸۰۴
در دیدار با خانواده های معزز شاهد میانه عنوان شد: دیدار خانواده های مکرم شهدا یاد و خاطره رزمندگان اسلام، دفاع مقدس و ایثارگری آن‌ها و فرهنگ ایثار و شهادت را در دل‌زنده می‌کنند.
دیدار خانواده شهدا فرهنگ ایثار را زنده می دارد
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از میانه، در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس علی‌اکبری معاون شورای شهر میانه به‌اتفاق ایرج سرچمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان 1 مهر 1398 با خانواده معظم شهدا دیدار و با آن‌ها گفتگو کرد.
علی اکبری با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا و ایثارگران گفت: شهدا و ایثارگران یکی از ارزشمندترین اقشار جامعه هستند که دیدار خانواده های مکرمشان، یاد و خاطره رزمندگان اسلام، دفاع مقدس و ایثارگری آن‌ها و فرهنگ ایثار و شهادت را در دل‌زنده می‌کنند.
وی افزود: زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا بخشی از وظایف جامعه نسبت به شهدا است.
وی با قدردانی از خانواده معظم شهدا افزود: ما خادمان این ملت وظیفه داریم قدردان این زحمات باشیم و اگر کوتاهی کنیم باید در روز قیامت جوابگوی شهدا و امام شهدا باشیم.
ایرج سرچمی رئیس بنیاد میانه هم گفت: بی‌شک ایثارگری ایثارگران و جان‌فشانی‌های شهدا در هشت سال دفاع مقدس بود که امروز افتخارات بزرگی برای این مرزوبوم در عرصه‌های اجتماعی و بین‌المللی به ارمغان آمده است.
وی افزود: باید برای پاسداشت ارزش‌ها و تکریم جانبازان آنچه در توان داریم در طبق اخلاص گذاریم چراکه این حداقل وظیفه‌ای است که می‌توانیم با تجلیل از آنان ادا کنیم.
یادآور می‌شود، در این دیدارها از خانواده شهید «افضل رهبری» و  شهیده «ملکه حضرتی» دیدار و از فداکاری آن‌ها تقدیر و قدردانی شد.
انتهای پیام/