رئیس بنیاد مراغه:

فداکاری رزمندگان اسلام برای همیشه در تاریخ کشور ثبت‌ شده است

تاریخ انتشارسه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۶
کد مطلب : ۳۰۷۸۱۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران گفت: باید قدردان زحمات و فداکاری رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس باشیم که برای همیشه در تاریخ کشور ثبت‌شده است.
فداکاری رزمندگان اسلام برای همیشه در تاریخ کشور ثبت‌ شده است
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از مراغه، در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و گرامی داشت هفته دفاع مقدس سلمان اسلامی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران به‌اتفاق صادق نوری فرمانده ستاد و گروه 11 توپخانه و حجت‌الاسلام الهیاری رئیس عقیدتی سیاسی پادگان مراغه با خانواده شهدا دیدار و با آن‌ها گفتگو کرد.
 
اسلامی با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا گفت: ایثارگری و رشادت‌های رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس که مظهر شجاعت و جوانمردی بودند برای همیشه در تاریخ این کشور ثبت‌شده است و ما باید قدردان زحمات آن‌ها باشیم.
 
صادق نوری فرمانده ستاد نیز با قدردانی از خانواده شهدا و ایثارگران افزود: دیدار و تکریم از خانواده شهدا و ایثارگران یکی از راه‌های زنده نگه‌داشتن دستاوردهای انقلاب اسلامی و ارج نهادن به مقام والدین شهدا و خانواده آن‌ها است.
 
حجت‌الاسلام الهیاری رئیس عقیدتی سیاسی پادگان امام رضا (ع) نیز در این دیدارها عنوان کرد: حفظ و ترویج فرهنگ و روحیه ایثارگری رزمندگان در دوران جنگ تحمیلی می‌تواند علاوه بر زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره آن‌ها تأثیر بسزایی در تربیت نسل بعدی کشور داشته باشد.
 
یادآوری می‌شود، در این دیدارها از خانواده شهید «اسماعیل جوان» و «علی افخمی» و جانباز و آزاده «رضا رحیمی» و «عادل رضایی» دیدار و از فداکاری آن‌ها قدردانی شد.
 
انتهای پیام/