نقش پشتیبانی مردم از ایثارگران در دفاع مقدس فراموش نشود

تاریخ انتشارپنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۰
کد مطلب : ۳۰۸۱۲۲
فرمانده سپاه میانه در نشست روشنگری و بصیرتی با موضوع هفته دفاع مقدس در محل بنیاد شهید و امور ایثارگران میانه گفت: پشتیبانی مردم در دفاع مقدس مثال زدنی و از مولفه های پیروزی رزمدگان و ایثارگران بود.
نقش پشتیبانی مردم از ایثارگران در دفاع مقدس فراموش نشود
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از میانه، نشست روشنگری و بصیرتی با موضوع هفته دفاع مقدس با حضور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، فرمانده سپاه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، ناحیه مقاومت بسیج سپاه میانه و کارکنان بنیاد شهید روز چهارشنبه 3 مهر 1398 در نمازخانه بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

حسین محمدی فرمانده سپاه شهرستان میانه در این نشست گفت: دفاع مقدس یادآور حماسه‌های بی‌بدیل فرزندان این مرزوبوم است و هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند برای نشر، ترویج و تقویت اهداف و ارزش‌های دفاع مقدس است.

وی افزود: در دوران جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق جنگی ناخواسته را به کشور ما تحمیل و از این‌رو مردم غیرتمند ایران در دفاعی مقدس از استقلال سرزمین و هویت دینی و ملی خود دفاع کردند.

حسین محمدی با اشاره به حضور اقشار و افراد مختلف در عرصه دفاع از کشور در دوران جنگ تحمیلی گفت: علاوه بر مردان غیور، مادران، همسران و خواهران بسیاری نیز در صف مقدم جبهه از اعتقادات و سرزمین خویش دفاع می‌کردند.

وی ادامه داد : آن‌ها در عرصه‌های پشتیبانی وامداد جبهه‌های جنگ و جهاد نقش خویش را درنهایت تعهد، ایثار و تلاش ایفا کردند و در این میدان سخت و طاقت‌فرسا نیز موفق و سربلند بودند.

محمدی افزود: همه ما می‌دانیم دلیل پیروزی رزمندگان ما در ۸ سال دفاع مقدس روحیه ایثار و شهادت بود، روحیه‌ای که در شرایط کنونی کشور بیش از هر زمان دیگری به آن نیازمندیم و همه ما باید تلاش کنیم تا منافع ملی و مطالبات به‌حق مردم را بر خواست فردی، شخصی و خانوادگی ترجیح دهیم و این همان ایثارگری است که همواره به آن نیاز داشته‌ایم و نیاز خواهیم داشت.

انتهای پیام/