تجلیل از فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس در تبریز

تاریخ انتشارپنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۴
کد مطلب : ۳۰۸۲۴۸
همزمان با هفته دفاع مقدس در مراسمی از 8 نفر از فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس آذربایجان شرقی در تبریز تجلیل شد.
تجلیل از فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس در تبریز
به گزارش آذربایجان شرقی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در این مراسم گفت: یکی از عللی که حادثه عاشورا ماندگار شده است، تکرار برگزاری مراسم‌های عزاداری است از این رو تکرار برنامه‌های هفته دفاع مقدس نیز ضروری است.
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم افزود: باید با یادآوری و تکرار فداکاری‌ها و ایثارگریهای شهدای دفاع مقدس این هفته همواره زنده نگه داشته شود.
وی با اشاره به اینکه بانوان نیز در دوران دفاع مقدس نقش ارزشمندی داشتند تأکید کرد: نباید ایثارها و فداکاری‌های بانوان نادیده گرفته شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی نیز در این مراسم گفت: شعار محوری هفته دفاع مقدس «ما توانستیم» است و این شعار به معنای آن است که ما توانستیم توطئه‌های دشمنان را خنثی کنیم و بارها آمریکا را شکست دهیم.
سردار عزت‌الله جعفری افزود: رشادت‌های رزمندگان و فرماندهان در طول 8 سال دفاع مقدس نشان داد که ما توانستیم با روحیه اتحاد و خالصانه بر علیه همه توطئه‌های غرب و شرق پیروز باشیم.
وی همچنین گفت: امروز دشمن با فشارهای اقتصادی سعی می‌کند تا محرومان علیه کشور و نظام باشند که به همت سپاهیان و خدمت گذاران ملت این آرزو را به گور خواهد برد.
در این مراسم که با حضور استاندار آذربایجان شرقی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مسئولین و خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر برگزار شد، از هشت نفر از فرماندهان و پیشکسوتان استان آذربایجان شرقی در دوران هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد.
انتهای پیام/