فرماندهی قرارگاه کربلا در جنوب کشور؛

اقتدار و استقلال امروز ایران اسلامی مرهون خون شهیدان

تاریخ انتشاريکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۱
کد مطلب : ۳۰۸۸۷۱
فرماندهی قرارگاه کربلا در جنوب کشور: شهدا با ایثار و فداکاری درس مقاومت، آزادگی و شجاعت را به ما آموختند.
اقتدار و استقلال امروز ایران اسلامی مرهون خون شهیدان
به گزارش خبرنگار ایثاراز یاسوج ، یادواره شهدای بخش سرآسیاب یوسفی شهرستان بهمئی، با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد.
فرماندهی قرارگاه کربلا در جنوب کشور در این آیین معنوی گفت: شهدا با ایثار و فداکاری درس مقاومت، آزادگی و شجاعت را به ما آموختند و عزت، اقتدار و استقلال امروز ایران اسلامی مرهون خون آنان است.
سردار خادم سید الشهدا افزود: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس با تفنگ‌های برنو از همان روز‌های آغازین به صورت خودجوش در راه مبارزه علیه دشمن قدم گذاشتند و در قالب تیپ سلحشور ۴۸ فتح با نقش آفرینی بی نظیر خود در دفاع مقدس، برگ زرینی را به تاریخ سراسر افتخار این دیار افزودند.
وی با اشاره به اینکه دشمنان ایران اسلامی در تمام دوران چهل ساله از ملت ایران سیلی خوردند اضافه کرد: دوران دفاع مقدس و پیروزی جبهه مقاومت در سوریه نمونه‌ای از شکست دشمن است که با وجود تجهیز داعش با انواع سلاح و تجهیزات فرزندان اسلام اثری از فرزند خوانده‌های استکبار و تکفیر بر جا نگذاشتند.
فرمانده سپاه ناحیه بهمئی هم در این آیین گفت: شهدا حق بزرگی به گردن ما دارند و این کمترین کاری است که می‌توان در گرامی داشت یاد و خاطر این عزیزان انجام داد.
سرگرد پاسدار باقر پسنده با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهمترین وظایف ما است افزود: این مراسم چهاردهمین یادواره‌ای است که در مناطق مختلف شهرستان باهدف تکریم مقام شهید و شهادت برگزار می‌شود.
پایان پیام