در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس:

با مادران شهدای بسیجی روستای دیزج اسکو دیدار شد

تاریخ انتشاريکشنبه ۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۶
کد مطلب : ۳۰۸۹۵۶
هم‌زمان با گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس، با مادران شهدای بسیجی روستای دیزج اسکو دیدار شد.
با مادران شهدای بسیجی روستای دیزج اسکو دیدار شد
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اسکو، هم‌زمان با گرامیداشت ایام هفته دفاع مقدس غلامحسین یدی رئیس بنیاد اسکو در معیت رضایی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسکو و جمعی از همکاران از مادران شهدای بسیجی روستای دیزج، شهیدان محمدرضا رفیعی و یدالله شهریاری از نزدیک دیدار و دلجویی کردند.
رئیس بنیاد اسکو در دیدار با مادران شهیدان رفیعی و شهریاری ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اظهار داشت: هفته دفاع مقدس روز تکریم شماست چراکه سرافرازان نظام جمهوری اسلامی ایران هستید.
وی با بیان اینکه شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم برای حفظ و امنیت جمهوری اسلامی ایران از جان و خانواده خویش گذشتند تأکید کرد: وظیفه‌ داریم که خدمت خانواده‌های معزز ایشان برسیم چراکه باعث افتخار و عزت هستید.
در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسکو نیز افزود: دیدار با خانواده معزز شهدا باعث تجدید روحیه شده و برای ما ضروری است که در کنار خانواده‌های شهدا باشیم چراکه ما مدیون صبر و شکیبایی آنان هستیم و ماهم باید پیرو راستین راه شهدا باشیم.
گفتنی است، شهید «محمدرضا رفیعی» متولد 1342 در روستای دیزج به‌عنوان بسیجی در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافت و در سال 1361 در عملیات آزادسازی خرمشهر به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر وی بعد از مدت‌ها انتظار در سال 1377 تشییع و در زادگاهش به خاک سپرده شد.
شهید «یدالله شهریاری» متولد 1341 در روستای دیزج به‌عنوان بسیجی در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافت و سرانجام در حین فعالیت در پایگاه مسجد جامع دیزج شبانه توسط منافقین کوردل به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/
خبرنگار: نرگس همزه