همایش رزمندگان و ایثارگران بستان آباد همزمان با هفته دفاع مقدس

تاریخ انتشاردوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵
کد مطلب : ۳۰۹۱۰۳
همایش رزمندگان، ایثارگران و خانوادهای شهدا بستان آباد به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهرستان برگزار شد.
همایش رزمندگان و ایثارگران بستان آباد همزمان با هفته دفاع مقدس
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از بستان آباد، یکشنبه 7 مهر ماه 1398 همایش رزمندگان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا هشت سال دفاع مقدس در سالن فرهنگ و ارشاد شهرستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید رضا رضوی امام جمعه شهرستان، سیدعلی موسوی حسینی فرماندار شهرستان، ابراهیم محمدحسینی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، قربانعلی نامور جانشین سپاه، و خانواده‌های شهدا و ایثارگران و رزمندگان برگزار شد.
حجت الاسلام و المسلمین سید رضا رضوی امام جمعه بستان آباد با قدردانی از خانواده معظم شهدا؛ جانبازان، آزادگان و رزمندگان دفاع مقدس را سمبل ایستادگی در مقابل تجاوزات دشمن عنوان کرد و افزود: ما در دفاع مقدس با پیروی از سرور و سالار شهیدان حادثه کربلا را تکرار کردیم و امروز دشمنان ما به این باور رسیده‌اند که با زبان زور و تجاوز نمی‌شود با مردم ایران سخن گفت.
در ادامه موسوی حسینی فرماندار شهرستان که خود از رزمندگان دفاع مقدس است با ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس و عملیات کربلای 5 ایثارگران و رزمندگان را نمونه بارز ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان عنوان کرد و گفت: مدیران و مسئولان باید با تأسی از مدیریت جهادی دوران دفاع مقدس در مقابل مشکلات ایستادگی کنند.
وی همچنین در ادامه گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیاز به اتحاد و همدلی داریم و باید با همدلی برای تحقق این آرمان ها تلاش کنیم.
انتهای پیام/