خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران موجب قرب الهی است

تاریخ انتشاردوشنبه ۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۲۴
کد مطلب : ۳۰۹۳۲۹
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، متصل شدن به کسانی است که در مسیر قرب الی الله پیشتازند و امروزه با گنج‌هایی روبرو هستیم که به خدا وصل‌اند.
خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران موجب قرب الهی است
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ ملاقات عمومی مدیرکل و معاونین ستادی با ایثارگران استان برگزار شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در دیدار چهره به چهره با خانواده‌های شاهد و ایثارگر گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، متصل شدن به کسانی است که در مسیر قرب الی الله پیشتازند و امروزه با گنج‌هایی روبرو هستیم که به خدا وصل‌اند.
فریبرز نجفی خاطرنشان کرد: شهدا، ایثارگران و خانواده‌های بزرگوارشان خورشید تابان و گرما بخشی هستند که جامعه اطراف را از نعمت خود سیراب می‌کنند و ما نیز لازم است با خدمت به این بزرگواران از این چشمه جوشان صبر و استقامت جرعه‌ای برداریم تا در دنیا و آخرت شفیع ما باشند.
وی در ادامه اضافه کرد: نوع رفتار و نحوه خدمت ما نسبت به ایثارگران باید محترمانه و در شأن و جایگاه این عزیزان باشد و به‌گونه‌ای خدمت کنیم که ایثارگر هیچ دغدغه و نگرانی نداشته باشد.
در این ملاقات عمومی، مشکلات ایثارگران از قبیل مشکلات درمانی، مسکن، خدمات رفاهی و اجتماعی، تحصیلی، اشتغال و ... موردبررسی قرار گرفت و در جهت رفع آن‌ها راه‌حل‌هایی از طرف مدیرکل به معاونت‌های مرتبط ارائه شد.
انتهای پیام/