کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران موجب قرب الهی است

8 مهر 1398 ساعت 13:24

فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، متصل شدن به کسانی است که در مسیر قرب الی الله پیشتازند و امروزه با گنج‌هایی روبرو هستیم که به خدا وصل‌اند.


به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ ملاقات عمومی مدیرکل و معاونین ستادی با ایثارگران استان برگزار شد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در دیدار چهره به چهره با خانواده‌های شاهد و ایثارگر گفت: خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، متصل شدن به کسانی است که در مسیر قرب الی الله پیشتازند و امروزه با گنج‌هایی روبرو هستیم که به خدا وصل‌اند.
فریبرز نجفی خاطرنشان کرد: شهدا، ایثارگران و خانواده‌های بزرگوارشان خورشید تابان و گرما بخشی هستند که جامعه اطراف را از نعمت خود سیراب می‌کنند و ما نیز لازم است با خدمت به این بزرگواران از این چشمه جوشان صبر و استقامت جرعه‌ای برداریم تا در دنیا و آخرت شفیع ما باشند.
وی در ادامه اضافه کرد: نوع رفتار و نحوه خدمت ما نسبت به ایثارگران باید محترمانه و در شأن و جایگاه این عزیزان باشد و به‌گونه‌ای خدمت کنیم که ایثارگر هیچ دغدغه و نگرانی نداشته باشد.
در این ملاقات عمومی، مشکلات ایثارگران از قبیل مشکلات درمانی، مسکن، خدمات رفاهی و اجتماعی، تحصیلی، اشتغال و ... موردبررسی قرار گرفت و در جهت رفع آن‌ها راه‌حل‌هایی از طرف مدیرکل به معاونت‌های مرتبط ارائه شد.
انتهای پیام/


کد مطلب: 309329

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/309329/خدمت-خانواده-های-شهدا-ایثارگران-موجب-قرب-الهی

ايثار
  http://www.isaar.ir