پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به اولین یادواره شهدای جانباز نخاعی استان مازندران

تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰
کد مطلب : ۳۰۹۷۸۳
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی به «اولین یادواره شهدای جانباز نخاعی استان مازندران» یاد و خاطره تمامی جانبازان شهید را گرامی داشت.
پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به اولین یادواره شهدای جانباز نخاعی استان مازندران
به گزارش «ایثار» در پیام حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد علی شهیدی به این یادواره آمده است:
سلام بر ارواح طیبه شهدا و درود بر ساحت ایمان ایثارگران، آن اسوه‌های عشق و ایمان که با اراده‌ای بلند و اندیشه‌ای بزرگ پای از بند خاک گسستند و بال به پرواز در افلاک گشودند ...
ثبات و اقتدار امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرامش و امنیت کشور، مدیون شهدا و ایثارگرانی است که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت در راه پاسداشت ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی و دفاع از کیان جامعه، تا نثار جان خویش، جانفشانی نمودند. آن حماسه‌سازانی که با از خودگذشتگی و رشادت حافظ استقلال و آزادی میهن اسلامی شدند و همواره همچون مشعلی راهنمای ملت غیور ایران در مسیر روشن حق و حقیقت خواهند بود. به یقین مردم قدرشناس و مسلمان ایران اسلامی خاطرهٔ ایثار و بزرگ منشی آنان را همواره در ذهن خود جاری و ساری خواهند داشت چراکه زنده نگه داشتن یاد و نام آنان نه تنها یک افتخار و وظیفه دینی و ملی است بلکه با اقتدار، شکوه و امنیت ملی کشور گره خورده است.
در این میان باید یاد کنیم از جانبازان والا مقامی که با دلاوری، فداکاری و البته شکیبایی سال‌های جانبازی خویش حماسه‌ای جاودان آفریدند تا آنکه به درجه رفیع شهادت نائل شدند. با ادای احترام به تمامی شهدا و ایثارگران معزز، در «اولین یادواره شهدای جانباز نخاعی استان مازندران» یاد و خاطره تمامی جانبازان شهید را گرامی می‌دارم و بر ساحت سخای خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران ادای احترام می‌نمایم.
همچنین لازم می‌دانم از جانبازان والامقام قطع نخاعی استان مازندران و تمامی عوامل و دست‌اندرکارانی که در برگزاری این یادواره مشارکت داشته‌اند تشکر و تقدیر نموده و از پروردگار متعال سربلندی، سعادت و سلامت را برای آن عزیزان مسألت دارم.
سیدمحمدعلی شهیدی
انتهای پیام/