ایثارگران سرمایه های عظیم انقلاب اسلامی هستند

تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۲
کد مطلب : ۳۰۹۸۲۰
امام جمعه قم و مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور در دیدار با جانبازان و خانواده معظم شهدا تاکید کرد: شما جانبازان و خانواده شهدا دیروز برای انقلا ب اسلامی از جان خویش سرمایه گذاری کردید و امروز سرمایه های عظیم انقلاب اسلامی هستید.
ایثارگران سرمایه های عظیم انقلاب اسلامی هستند
به گزارش ایثار واحد استان قم، آیت الله اعرافی به همراه مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران دردیدار با جانباز و فرزند شهید عبدالرضا مزاری و جانباز و فرزند شهید حبیب زاده بیژنی افزود: شما دو افتخار ایثارگری و انتصاب به خانواده معظم شهدا را باهم دارید و این جایگاه ارزنده ای است.
امام جمعه قم تاکید کرد: شما با گذشت از جان خویش در راه این انقلاب سرمایه گذاری کردید و امروز خود ازسرمایه های ارزشمند نظام اسلامی هستید.
آیت الله اعرافی افزود: خداوند وجود شما خانواده معظم شهدا و ایثارگران را حفظ کند، شما منشا خیر و برکت هستید.
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران نیز در این دیدار گفت: امروز بعد از 30 سال از دوران دفاع مقدس جانبازان و خانواده معظم شهدا استوار بر همان ارزشهای دوران دفاع مقدس ایستاده اند و ادامه دهنده راه شهدا هستند.
سردار سید جواد هاشمی افزود: رسالت جانبازان هنوز تمام نشده ، آرمانهای ما همان آرمانها است و دشمنی دشمنان نیز باقی است وبلکه با موفقیت های نظام اسلامی و ایستادگی ملت کینه آنان بیشتر هم شده است، لذا رسالت ما در مسیر حفظ دستاوردهای انقلاب و شهدا بیش از گذشته است.