خانواده های شهدا مایه سرافرازی کشور هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۶
کد مطلب : ۳۱۰۱۳۸
رئیس بنیاد ایوان گفت: خانواده معظم شهدا مایه سر فرازی کشور و نظام اسلامی هستند و امروز بر همه ما فرض است که این خون‌ها را پاس بداریم.
خانواده های شهدا مایه سرافرازی کشور هستند
به گزارش ایثار از ایلام؛ ستار رستمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان در دیدار از خانواده معظم شهید «جعفر عبداللهی» اظهار داشت: ایثار و ازخودگذشتگی شهیدان و صبر و استقامت خانواده‌هایشان باعث عزت، افتخار و سربلندی ایران اسلامی است.
وی تصریح کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
رستمی با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، اظهار کرد: همه ما وظیفه‌داریم در راستای پاسداشت خون شهیدان و رشادت‌های آن‌ها در دفاع از میهن، امروز یار و مددکار خانواده آنان باشیم.
رئیس بنیاد ایوان با اشاره به وظیفه سنگین مسئولان در خدمت‌رسانی بهتر به ایثارگران، اضافه کرد: افتخار ما خدمت به مردم به‌ویژه خانواده معزز شهدا و ایثارگران است و دیدار با این عزیزان، برای مسئولان روحیه‌بخش و موجب دلگرمی، تلاش و فعالیت بیشتر خواهد بود.
ستار رستمی خانواده شهدا را ولی‌نعمت و مایه برکت کشور دانست و ادامه داد: خانواده معظم شهدا مایه بسرافرازی کشور و نظام اسلامی هستند و امروز بر همه ما فرض است که این خون‌ها را پاس بداریم.
انتهای پیام/