کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

قرآن کریم کتاب هدایت و آیین‌نامه زندگی بشریت /سی و یکمین مرحله مسابقات قرآنی ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران برگزار شد

13 مهر 1398 ساعت 14:52

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از برگزاری سی و یکمین مرحله مسابقات قرآنی ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد و گفت: قرآن کریم کتاب هدایت و آیین‌نامه زندگی بشریت است.


به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان از برگزاری سی و یکمین مرحله مسابقات استانی قرآن ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران خبر داد و گفت: سی و یکمین مرحله مسابقات شهرستانی قرآن جمعه 12 مهرماه با حضور 150 نفر از ایثارگران معزز و فرزندان شاهد و ایثارگر در رشته‌های حفظ، قرائت، تفسیر و مفاهیم در رده‌های سنی مختلف برگزار شد.
وی در ادامه هدف از برگزاری این مسابقات را توسعه و ترویج فعالیت‌های قرآنی در بین اقشار مختلف جامعه به‌ویژه خانواده‌ای شهدا و ایثارگران و نهادینه کردن فرهنگ قرآنی در جامعه بیان کرد و تصریح کرد: اجرای برنامه‌های قرآنی و توسعه و فعالیت‌های قرآنی از اولویت‌های فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
رستمیان قرآن کریم را کتاب هدایت و آیین‌نامه زندگی بشریت دانست و تصریح کرد: کسانی که با قرآن کریم مأنوس هستند و از دستورات آن در امور زندگی بهره می‌گیرند، در همه زمینه‌ها موفق هستند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس درراه اسلام و قرآن کریم و دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی، جان خود را فدا کردند که این امر مسئولیت همه آحاد جامعه را در توجه به فرهنگ قرآنی بسیار سنگین می‌کند.
شایان‌ذکر است این مرحله از مسابقات با حضور شرکت‌کنندگانی از مناطق 1 و 2 شهرستان کرج، فردیس، ساوجبلاغ، نظرآباد، اشتهارد و طالقان در دانشگاه علمی کاربردی بنیاد البرز برگزار که برندگان این مرحله به مسابقات استانی راه خواهند یافت.
 
کد خبر 98/381
انتهای پیام/


کد مطلب: 310153

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/310153/قرآن-کریم-کتاب-هدایت-آیین-نامه-زندگی-بشریت-سی-یکمین-مرحله-مسابقات-قرآنی-ویژه-خانواده-های-معظم-شهدا-ایثارگران-برگزار

ايثار
  http://www.isaar.ir