شهدا و ایثارگران دانش آموخته مکتب عاشورا هستند

تاریخ انتشاريکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۲
کد مطلب : ۳۱۰۲۱۲
مدیرکل بنیاد ایلام در بازدید از زائرسرای ایثارگران شهرستان مهران، گفت: شهدا و ایثارگران دانش آموخته مکتب عاشورا هستند.
شهدا و ایثارگران دانش آموخته مکتب عاشورا هستند
به گزارش ایثار از ایلام؛ اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز شنبه 13 مهرماه، همراه با کریم دارائی معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد استان، ماشااله حسن زاده رئیس بنیاد شهرستان مهران از زائرسرای جانباز گرانقدر 70 درصد «علی عیسی نژاد» واقع در شهرستان مهران بازدید و از نزدیک در جریان نحوه ارائه خدمات به زائرین قرار گرفت.
اسدالله تولیده ضمن قدردانی از مشارکت خانواده های معظم شاهد و ایثارگر شهرستان به ویژه جانباز گرانقدر علی عیسی نژاد در استقبال از زائران اربعین حسینی، گفت: مردم خونگرم و مهمان نواز این شهرستان به ویژه جامعه معزز شاهد و ایثارگر هر ساله با برپایی چندین زائرسرا، مواکب و ایستگاه ها، ارادت خود را به اهل بیت(ع) نشان دادند.
وی تصریح کرد: این مهمان سرا که در شهرستان مهران می باشد، برای پذیرایی از عزاداران و زائران قطع نخاع در اربعین حسینی آماده‌ شده است.
مدیرکل بنیاد ایلام با اشاره به اینکه شهدا و ایثارگران دانش آموخته مکتب عاشورا هستند، ادامه داد: فضای مناسب و امکانات لازم برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین بویژه جانبازان گرانقدر 70 درصد که زائر اربعین حسینی هستند را فراهم می کند.
تولیده با اشاره به همکاری ایثارگران در خدمت به زوار اباعبدالله الحسین(ع)، افزود: جمع بسیاری از زائرین در زائرسرای جانباز 70 درصد عیسی نژاد بهره مند می‌شوند و خدماتی نظیر اسکان، پارکینگ، خدمات درمانی و بهداشتی و فعالیت های فرهنگی و توزیع غذای گرم در این زائرسرا به زوار ارائه می گردد.
انتهای پیام/