ایثار و فداکاری عامل تداوم ارزش‌های مقدس است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹
کد مطلب : ۳۱۰۵۵۷
سرپرست بنیاد هرمزگان تصریح کرد: ایثار و فداکاری عامل بقای جوامع انسانی و تداوم ارزش‌های مقدس است و انسانیت، شرف، عدالت و آزادی در پرتو آن، جان و رمق می‌گیرند و استمرار می‌یابند.
ایثار و فداکاری عامل تداوم ارزش‌های مقدس است
به گزارش «ایثار»، عباس اقتدار بختیاری در دیدار با جمعی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر، با اشاره به اینکه شهادت از برترین واژه‌های فرهنگ اسلامی و از مقدس‌ترین مفاهیم معارف الهی است، گفت: شهادت اوج کمال انسان است. آنگاه که انسان تمام هستی خود را نثار معبود می‌کند و قطره وجودش به دریای بیکران هستی مطلق می‌پیوندد به اوج کمال دست می‌یابد. 
سرپرست بنیاد هرمزگان تصریح کرد: ایثار و فداکاری عامل بقای جوامع انسانی و تداوم ارزش‌های مقدس است و انسانیت، شرف، عدالت و آزادی در پرتو آن، جان و رمق می‌گیرند و استمرار می‌یابند.
وی بیان کرد: شهید چون شمع می‌سوزد و با نور خویش ظلمات و تاریکی‌های زندگی بشر را روشن می‌کند و راه رشد و  سلامت و سعادت جامعه انسانی را  صاف و هموار می‌سازد.
وی اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد و نام شهید و بزرگداشت زمان و مکان شهادت و مدفن و الگوسازی از شخصیت و سیره زندگی و حماسه ایثارگرانه شهید بخشی از وظایف جامعه نسبت به شهید است.
انتهای پیام/