کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

ایثار و فداکاری عامل تداوم ارزش‌های مقدس است

16 مهر 1398 ساعت 14:09

سرپرست بنیاد هرمزگان تصریح کرد: ایثار و فداکاری عامل بقای جوامع انسانی و تداوم ارزش‌های مقدس است و انسانیت، شرف، عدالت و آزادی در پرتو آن، جان و رمق می‌گیرند و استمرار می‌یابند.


به گزارش «ایثار»، عباس اقتدار بختیاری در دیدار با جمعی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر، با اشاره به اینکه شهادت از برترین واژه‌های فرهنگ اسلامی و از مقدس‌ترین مفاهیم معارف الهی است، گفت: شهادت اوج کمال انسان است. آنگاه که انسان تمام هستی خود را نثار معبود می‌کند و قطره وجودش به دریای بیکران هستی مطلق می‌پیوندد به اوج کمال دست می‌یابد. 
سرپرست بنیاد هرمزگان تصریح کرد: ایثار و فداکاری عامل بقای جوامع انسانی و تداوم ارزش‌های مقدس است و انسانیت، شرف، عدالت و آزادی در پرتو آن، جان و رمق می‌گیرند و استمرار می‌یابند.
وی بیان کرد: شهید چون شمع می‌سوزد و با نور خویش ظلمات و تاریکی‌های زندگی بشر را روشن می‌کند و راه رشد و  سلامت و سعادت جامعه انسانی را  صاف و هموار می‌سازد.
وی اظهار داشت: زنده نگه داشتن یاد و نام شهید و بزرگداشت زمان و مکان شهادت و مدفن و الگوسازی از شخصیت و سیره زندگی و حماسه ایثارگرانه شهید بخشی از وظایف جامعه نسبت به شهید است.
انتهای پیام/


کد مطلب: 310557

آدرس مطلب: http://www.isaar.ir/fa/news/310557/ایثار-فداکاری-عامل-تداوم-ارزش-های-مقدس

ايثار
  http://www.isaar.ir