خدمت در بنیاد ارزشمند و مقدس است

تاریخ انتشارسه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۲
کد مطلب : ۳۱۰۶۷۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را افتخاری بزرگ دانست و گفت: خدمت در بنیاد ارزشمند و مقدس است.
خدمت در بنیاد ارزشمند و مقدس است
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در مراسم تجلیل از بازنشستگان بنیاد استان البرز، خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را افتخاری بزرگ دانست و گفت: خدمت در بنیاد ارزشمند و مقدس است.
وی افزود: شهدای عزیز و گران‌قدر در مقابل دشمنان با شجاعت و صلابت از دین، انقلاب و ایران اسلامی دفاع کردند و خانواده‌های معظم آنان نیز همواره با تمام وجود از آرمان‌های والای انقلاب اسلامی پشتیبانی کرده و موجبات سرافرازی بیشتر نظام جمهوری اسلامی را فراهم ساختند.
رستمیان خاطرنشان کرد: خانواده‌های معظم شهدا دارای نور ایمان و معنویت هستند زیرا این خانواده‌های بزرگوار موفق به تربیت فرزندانی شدند که بدون هیچ چشم‌داشتی از انقلاب و ایران اسلامی دفاع کردند. امروز پاسداری از خون شهدا و خدمت به خانواده‌های معظم آنان خدمت به آینده‌ کشور و انقلاب است و اگر بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم کشور را در برابر خطرات بیمه کرده‌ایم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تشکر از تمامی خادمان استان البرز گفت: خدا را شاکریم در کنار همکاران خدوم و با اخلاصی چون شما در حال خدمت به جامعه‌ هدف هستیم و امیدواریم نسل جدید با الگوگیری از این افراد باتجربه اهتمام ویژه‌ای نسبت به خدمت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران داشته باشند و بتوانند فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنند.
انتهای پیام/